شیائومی پتنت ساعت هوشمند با صفحه‌نمایش مربعی شکل خود را ثبت کرد

شیائومی پتنت ساعت هوشمند با صفحه‌نمایش مربعی شکل خود را ثبت کردشرکت شیائومی به‌تازگی مجوز ثبت اختراع جدیدی را دریافت کرده است که یک پوشیدنی هوشمند است. این پتنت ساعت هوشمند که صفحه‌نمایش مربعی شکل دارد و این محصول هنوز در مراحل اولیه است؛ سند از طراحی احتمالی آن خبر می‌دهد.

جزئیات طراحی پتنت ساعت هوشمند شیائومی

پتنت ساعت هوشمند توسط ITHome مشاهده شد و سند خلاصه طرح‌های محصول hte را نیز به نمایش گذاشت. اگر غول فناوری چینی اکنون واقعاً روی چنین پوشیدنی کار می‌کند، احتمالاً ردیاب‌های مرتبط با سلامتی مختلفی مانند ضربان قلب، پایش کیفیت خواب، اکسیژن خون، تست قند خون و موارد دیگر را ارائه می‌دهد که در ساعت‌های هوشمند امروزی رایج هستند.شیائومی پتنت ساعت هوشمند با صفحه‌نمایش مربعی شکل خود را ثبت کرد - 595ca2f8 7ba7 49a8 8cce e5bc97a14e96 e1642163435979متأسفانه پتنت شیائومی به جز طراحی آن، هیچ جزئیاتی در مورد این دستگاه فاش نکرد. با نگاهی به تصاویر پتنت شیائومی، پی می‌بریم که ساعت هوشمند دارای نوارهایی است که به نظر می‌رسد قابل تعویض هستند و صفحه‌نمایشی مربع شکل دارد.

صفحه‌نمایش آن در هر چهار طرف، دارای گوشه‌های گرد است و به نظر می‌رسد هیچ دکمه‌ای در سمت راست وجود ندارد.

شیائومی پتنت ساعت هوشمند با صفحه‌نمایش مربعی شکل خود را ثبت کرد - Redmi Smart Band Pro 768x561 1طراحی پتنت ساعت هوشمند تا حدودی شبیه به Redmi Smart Band Pro است که دارای صفحه‌نمایش مربعی است. همچنین سنسورهای معمول ردیابی سلامتی را ارائه می‌کند و دوام شارژ باتری ۱۴ روزه را نیز ارائه می‌دهد. به خاطر داشته باشید که این فقط یک پتنت است و ما نمی‌دانیم که آیا این شرکت واقعاً روی چنین دستگاهی کار می‌کند یا خیر.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید