آخرین به‌روز رسانی تلگرام: دانلود منیجر جدید، پخش زنده با اپلیکیشن‌ها و امکانات دیگر

آخرین آپدیت تلگرام

آخرین به‌روز رسانی تلگرام که به تازگی منتشر شده است؛ تغییرات ظاهری و عملکردی فراوانی به همراه دارد. به‌روز رسانی پیشین این برنامه توانست توجه بسیاری به خود جلب کند و شامل ویژگی‌های جدید و مبتکرانه‌ای بود. اما آخرین به‌روز رسانی تلگرام، باز هم متفاوت‌تر و بهتر از نسخه پیشین خود است. یک دانلود منیجر جدید برای کاربران iOS با فهرستی از پیوست‌ها بازطراحی شده دارد که وضعیت دانلود فایل‌ها و کنترل‌های اولویت دانلود را نمایش می‌دهد.

آخرین به‌روز رسانی تلگرام: دانلود منیجر جدید، پخش زنده با اپلیکیشن‌ها و امکانات دیگر - 49a4888d0ab7d62e2e

کاربران اپل با آخرین به‌روز رسانی تلگرام فهرستی از پیوست‌های تازه را دریافت می‌کنند که به آنها امکان اشتراک‌گذاری چندین عکس یا فایل را با مخاطبین‌شان می‌دهد. در سیستم عامل اندروید نیز کاربران رابط نیمه شفافی با هدرهای شفاف دارند که در حالت شب نیز عملکرد جالبی دارد.

آخرین به‌روز رسانی تلگرام: دانلود منیجر جدید، پخش زنده با اپلیکیشن‌ها و امکانات دیگر - eabf233f3635354560

قابلیت جدید Live Streaming با دیگر برنامه‌ها، به کانال‌های تلگرامی اجازه می‌دهد تا به وسیله ابزارهایی مانند OBS Studio و XSplit Broadcaster پخش زنده انجام دهند.

 

آخرین به‌روز رسانی تلگرام: دانلود منیجر جدید، پخش زنده با اپلیکیشن‌ها و امکانات دیگر - 225ceff778e0ed9706

در آخرین به‌روز رسانی تلگرام، فرآیند Log in در سیستم عامل اندروید و macOS با انیمیشن‌های متفاوت و جدیدی باز طراحی شده که جلوه‌های زیباشناسی این برنامه را افزایش داده‌است. تمامی کاربران تلگرام هم اکنون می‌توانند شماره تلفن خود را به صورت مستقیم و در قالب یک لینک، به سیله نام کاربری‌شان در کنار عبارت t.me به اشتراک بگذارند. تلگرام همچنین در حال افزودن قابلیت پیش‌نمایش صفحات t.me به وسیله مرورگر است؛ حتی اگر وارد تلگرام نشده باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید