تریلر جدید سریال Stranger Things Season 4 منتشر شد!

Stranger Things Season 4

انتظار برای تریلر کامل فصل چهارم Stranger Things بالاخره به پایان رسید و با سه دقیقه اکشن بی وقفه، ارزش این انتظار را داشت. نزدیک به سه سال از زمانی که این سریال زیبا مهمان خانه ما شد و همه را شگفت زده کرد، می‌گذرد. نت‌فلیکس و تیم Stranger Things در ماه‌های اخیر سعی کرده‌اند با یک تیزر تریلر، چهار پوستر حماسی و چند تصویر هیجان‌انگیز از قسمت‌های آینده، این وقفه طولانی را کاهش دهند. با این حال، تریلر امروز بالاخره اولین نگاه کامل ما به فصل جدید را با تمام شکوه وارونه‌اش به ما ارائه کرد.

تریلر جدید سریال Stranger Things Season 4

شش ماه از نبرد استارکورت در Stranger Things می‌گذرد، و قهرمانان ما پراکنده شده‌اند، برخی برای امنیت خودشان و برخی برخلاف میلشان. با جدا شدن ماجراجویانه آنها برای اولین بار، متوجه می‌شویم که هر کدام از آن‌ها تلاش می‌کنند تا با درجات مختلفی از موفقیت به زندگی خود ادامه دهند.

به نظر می‌رسد که لوکاس (کالب مک لافلین) ممکن است به عنوان یکی از اعضای تیم بسکتبال محبوبیت جدیدی پیدا کند، در حالی که داستین (گیتن ماتارازو) و مایک (فین ولفهارد) به باشگاه هلفایر ملحق شده‌اند، یک بازی پیشرفته Dungeons and Dragons در Hawkins High. مکس (سدی سینک) هنوز با اندوه خود به خاطر مرگ بیلی دست و پنجه نرم می‌کند و ویل و Eleven در تلاش هستند تا در سراسر کشور جا بیفتند.

New Stranger Things Season 4 Trailer Arrives Tomorrow

همانطور که ریمیکس تریلر حماسی از فیلتر  راه‌های جداگانه Journey وارد می‌شود، نگاه دقیق تری به هاپر (دیوید هاربر) می‌اندازیم که در زندانی در روسیه در حال مبارزه برای جان خود است، جویس (وینونا رایدر) بسته اسرارآمیزی دریافت می‌کند. از آن سوی دنیا استیو (جو کیری)، رابین (مایا هاوک) و نانسی (ناتالیا دایر) در حال کاوش در بخش‌های ناشناخته هاوکینز هستند. تریلر جدید همچنین یک نبرد کاملا جنون آمیز از The Upside Down را نشان می‌دهد.

دکتر اونز (پل رایزر) بدون ذره‌ای ظرافت به کالیفرنیا می‌رسد تا به Eleven بفهماند که جنگی در راه است و او فکر نمی‌کند که بدون او بتوانند در آن پیروز شوند. با این حال، Eleven فاش می‌کند که پس از از دست دادن قدرت‌های خود در پایان فصل گذشته، هنوز قدرت‌های خود را پس نگرفته است.

با فلاش‌بک‌هایی به گذشته ال، چیزهایی که شبیه خفاش‌های نمایشی به نظر می‌رسد و تقریبا همه کسانی که به The Upside Down سفر می‌کنند، معرفی می‌شوند. به نظر می‌رسد فصل 4 Stranger Things گسترده‌ترین و هیجان‌انگیزترین مجموعه اپیزودهای سریال باشد. این تریلر تقریباً در هر گوشه‌ای تهدیدات جدید را به تصویر می‌کشد و قهرمانان ما در سراسر جهان با مشکل روبرو هستند، نه فقط هاوکینز. و طرفداران جوپر، هنوز امیدی برای ما وجود دارد، به نظر می‌رسد جویس وظیفه نجات هاپر را بر عهده دارد!

ما همچنین نگاهی دلچسب به باس نهایی فصل 4 داریم. این تریلر با یک موسیقی متن باورنکردنی، ارجاعات فراوان به فرهنگ پاپ دهه ۱۹۸۰ و نماهایی که از طرفداران می‌خواهد فریم به فریم آن را دنبال کنند تا همه چیز را ببینند، نباید از دست برود.

New Stranger Things Season 4 Trailer Reveals Ultimate Battle For Hawkins

در فصل چهارم Stranger Things نیز چارلی هیتون، پریا فرگوسن، برت گلمن، کارا بونو و متیو مودین ایفای نقش می‌کنند، رابرت انگلوند نیز در نقشی ناشناخته (اگرچه کسانی که با دقت نگاه می‌کنند ممکن است او را در تریلر جدید ببینند) و بزرگ ظاهر می‌شود. بازیگران حمایت کننده فصل 4 شامل اپیزودهایی به کارگردانی برادران دافر، شاون لوی و نیمرود آنتال خواهد بود و برادران دافر، کیتلین اشنایدرهان، پل دیچتر، کیت ترفری و کرتیس گوین به عنوان نویسندگان مشغول به کار هستند. فصل 4 Stranger Things  در دو بخش پخش خواهد شد که بخش اول به زودی و بخش دوم در اواخر تابستان امسال به نتفلیکس می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید