تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شود

تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شودشرکت Reddit در حال معرفی ویژگی‌های جدیدی است که عنصری از تعامل بی‌درنگ را به وب‌سایت و برنامه‌هایی ویژه نسخه موبایل این شرکت اضافه می‌کند. این موارد شامل نمایش زمانی است که رای‌ها و نظرات جدید گذاشته می‌شوند و همچنین زمانی که کاربران در حال تایپ کردن هستند.

تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شود - gsmarena 001 ۱ 1

در میان تغییرات جدید رابط کاربری، یک شمارنده زنده برای رای‌ها و نظرات روی پست‌ها وجود دارد. تعداد آرا و نظرات قابل مشاهده در زیر یک پست به محض تغییر، به صورت لحظه‌ای عوض می‌شوند. گزینه‌های رای‌گیری با یک انیمیشن جدید همراه هستند.

تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شود - gsmarena 002 2تغییر عمده دیگر این است که کاربران اکنون می‌توانند هنگام ارسال نظر جدید، سایر کاربران را که در حال تایپ هستند را ببینند. این شبیه به نحوه نمایش آن در سرویس‌هایی مانند Discord یا Slack است، البته به جز Reddit که کاربران ناشناس نگه داشته می‌شوند و تنها پس از ارسال نظر می‌توانید ببینید چه کسی در حال تایپ بوده است و تا قبل از آن زمان شما فقط می‌توانید آواتارهای ناشناس کاربرانی که در حال تایپ هستند را ببینید.

تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شود - gsmarena 003

زمانی که کاربران نظرات خود را ارسال می‌کنند، یک آیکون جدید ظاهر می‌شود و شما می‌توانید روی این آیکون کلیک کنید تا نظرات جدید بر اساس تاریخ انتشار مرتب شوند و نظرات تازه در همان لحظه برجسته شوند.

تغییرات جدید Reddit به کاربران امکان می‌دهد تا رای و نظر آن‌ها در لحظه ثبت شود - gsmarena 004به طور مشابه، این شرکت همچنین یک نشان‌گر خواندن اضافه کرده است که نشان می‌دهد چه زمانی پنج نفر یا بیشتر در حال خواندن یک پست هستند و مانند نشان‌گر تایپ، این خوانندگان آواتارهای ناشناس خواهند داشت.

به طور کلی، به نظر می‌رسد Reddit سعی دارد بیشتر با پلتفرم‌هایی مانند Discord رقابت کند. پلتفرم‌هایی مانند Discord که در چند سال گذشته محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند و اغلب به دلیل ماهیت جزیره‌ای آن‌ها توسط بسیاری ترجیح داده می‌شوند، در حالی که Reddit هنوز پایگاه کاربران گسترده ای دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید