پایه شارژر جدید پیکسل می‌تواند گوشی‌های Google Pixel را سریع و بهتر شارژ کند!

  • پایه شارژر جدید پیکسلنسل دوم پایه شارژر جدید پیکسل، Pixel Stand به تازگی توسط کمپانی گوگل عرضه شده و هم‌اکنون برای خرید در فروشگاه‌های آنلاین قرار دارد، اما نکته قابل توجه اینجاست که حتی اگر آن را بخرید باز هم تا مدتی برای رسیدن این محصول باید صبر کنید.

به نقل از GSM Arena، پایه شارژر در واقع محصولی است که با قرار دادن گوشی خود روی آن می‌توانید دستگاه را با سرعت مناسب و بدون نیاز به اتصال سیم شارژ کنید. با این حال صحبت از سرعت شارژ که باشد، شرکتی مانند شیائومی حجت را بر این مسئله تمام کرده و مدتی پیش دیدیم که پایه شارژری با سرعت فوق‌العاده سریع ۱۰۰ وات معرفی کرد! اما در اینکه دیگر برندها نیز برای رسیدن به سرعت بالا تلاش می‌کنند شکی نیست و در واقع کمپانی گوگل اخیرا نسل دوم از پایه شارژر جدید پیکسل را عرضه کرده که مشخصات جالبی را هم ارائه می‌کند.

پایه شارژر جدید پیکسلاین Pixel Stand دارای سرعت ۲۳ واتی برای گوشی‌های گوگل پیکسل ۶ و ۶ پرو است و باتری سایر میان‌رده‌های این سری را با سرعت ۱۵ وات پر می‌کند. حال دیگر متوجه شده‌اید که قهرمان بی چون و چرا سرعت شارژ شیائومی است! اما در اصل گوگل هم در عرضه این گجت ادعای خاصی ندارد و صرفا آن را برای کاربران علاقه‌مند به شارژ بی‌سیم ساخته است. لازم به ذکر است که این محصول دارای یک سیستم خنک کننده داخلی نیز هست که طبق اعلام سازندگان هیچ سر و صدایی تولید نخواهد کرد.

خود دستگاه به واسطه یک کابل USB-C با سرعت شارژ ۳۰ وات به برق متصل می‌شود و از ویژگی‌های جالب آن می‌توان به وزن ۷۱ گرمی این پایه شارژر جدید پیکسل اشاره کرد. این محصول با قیمت ۷۹ دلار هم‌اکنون برای خرید در دسترس قرار داشته ولی تاریخ رسیدن محصول به دست مشتری هنوز مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید