نسخه‌ی بتا One UI 4.0 برای سری گلکسی S21 وارد انگلستان شد

نسخه‌ی بتا One UI 4.0 نسخه‌ی بتا One UI 4.0 جدید بر اساس اخبار جدید، برای سامسونگ گلکسی، سری S21 و +S21 و S21 Ultra در حال به‌روزرسانی و گسترش است. اولین کاربرانی نسخه‌ی بتا One UI 4.0 را دریافت کردند، ساکن کشور کره جنوبی بودند و گزارشاتی نیز در این باره از آلمان منتشر شد و کمتر از یک روز بعد، این به‌روزرسانی در هند شروع شد و اکنون به سواحل انگلستان رسیده است.

در این به‌روزرسانی، تم های RAM Plus ،Material You و سایر ویژگی‌های جدید افزوده شده است. این سیستم عامل از اندروید ۱۲ پشتیباتی می‌کند.

نکات قابل توجه نسخه‌ی بتا One UI 4.0 قبل از به‌روزرسانی

ساکنان کشور انگلستان که می‌خواهند نسخه‌ی بتا One UI 4.0 جدید را زودتر از سایر کشورها در تلفن همراه خود وارد کنند، می‌توانند با استفاده از برنامه Samsung Members ثبت نام کنند (این برنامه در بخش notification است).

نسخه‌ی بتا One UI 4.0 برای سری گلکسی S21 وارد انگلستان شد - gsmarena 002 ۴ 1البته این یک نسخه بتا است، بنابراین ممکن است این نسخه دارای اشکالاتی باشد – سامسونگ توصیه می‌کند که حتما قبل از به‌روزرسانی، از داده‌های مهم در تلفن همراه خود پشتیبان‌گیری کنید.

نسخه‌ی بتا One UI 4.0 در انگلستانتوجه داشته باشید که نسخه‌ی بتا One UI 4.0 فقط برای گوشی‌های بدون قفل‌ صفحه در دسترس است و در صورت نصب ممکن است مانند برخی از کاربران که گزارش داده‌اند، اعلانی را که اجازه ثبت نام می‌دهد را مشاهده نخواهید کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید