هواوی M-Pencil جدید را برای MatePad Pro 2 آینده معرفی خواهدکرد

MatePad Proاعلامیه Huawei’s HarmonyOS که برای ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) تنظیم شده‌است. این اعلامیه احتمالا حاوی چند محصول جدید نیز خواهد بود. دیروز هواوی Watch 3 خود را معرفی کرد و تیزر تبلیغاتی دیگری تایید می‌کند که هواوی قصد دارد تبلت جدید MatePad Pro را نیز معرفی کند.

تصویر تیز M-Pencil را نشان می‌دهد که با MatePad Pro 2 جدید سازگار است. این اولین دستگاه Huawei خواهد بود که با سیستم عامل HarmonyOS سفارشی این شرکت عرضه می‌شود.

ویژگی‌های MatePad Pro 2

بلاگری با آیدی@ChanganDigitalKing از طریق Weibo گزارش می‌دهد که Huawei MatePad Pro 2 با M-Pencil به زودی عرضه خواهد شد. همچنین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که MatePad Pro 2 جدید دارای ویژگی‌های چند صفحه‌ای باشد، همانطور که در دستگاه‌های هواوی در رایانه‌های شخصی هواوی با ویندوز ۱۰ مشاهده کرده‌ایم. تبلت بزرگتر ممکن است به نمایشگر ۱۲.۲ اینچی یا ۱۲.۶ اینچی مجهز باشد. همچنین امکان دارد دو مدل MatePad Pro جدید وجود داشته‌باشد.

MatePad Pro 2 به چیپست سری Kirin 9000 مجهز شده و از Huawei 40W Super Charge پشتیبانی می‌کند. M-Pencil جدید با نوک قلم شفاف به روز می‌شود و طبق نظر بلاگر ((ظاهر و عملکرد آن بسیار بهبود یافته است)).

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید