گوشی Moto E22i موتورولا به‌زودی معرفی خواهد شد

گوشی Moto E22i موتورولا بزودی معرفی خواهد شد

سری موتورولا Moto E گزینه‌های مقرون به‌صرفه این برند هستند که طرفداران کمی ندارند. آخرین مدل معرفی شده Moto E32s بود و بزودی شاهد رونمایی گوشی Moto E22i خواهیم بود. این مدل جدید به تازگی در پایگاه FCC و TDRA رویت شده است. همانطور که در ابتدا توسط MySmartPrice کشف شد، یک گوشی هوشمند جدید موتورولا با نام موتو E22i از سایت‌های تاییدیه TDRA و FCC عبور کرد.

این دستگاه با شماره مدل XT2239-19 در وب سایت TDRA رویت شد و تحت به ثبت رسید. البته این موضوع عجیب نیست زیرا لنوو شرکت مادر موتورولا محسوب می‌شود. این دستگاه در وب سایت FCC با شماره مدل‌های  XT2239-9، XT2239-20 و XT2239-17 کشف شده است. گوشی Moto E22i احتمالاً از دو سیم کارت پشتیبانی کرده زیرا با دو شماره IMEI ثبت شد.

گوشی Moto E22i موتورولا بزودی معرفی خواهد شد

گوشی Moto E22i موتورولا با مشخصات میان‌رده

لیست FCC نشان داده که E22i از اتصال LTE، وای فای دو باند و بلوتوث پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، همراه با آداپتور، هدفون و کابل USB عرضه می‌شود. آداپتور داخل جعبه برای چندین کشور مانند ایالات متحده، اتحادیه اروپا، بریتانیا، AU، AR، IN، PRC و شیلی ثبت شد. این نشان می‌دهد که دستگاه در بازارهای مختلف در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

گوشی Moto E22i موتورولا بزودی معرفی خواهد شد

در مجموع، لیست‌های مربوط به دستگاه هیچ اطلاعات مهمی را فاش نکردند. جزئیات در مورد گوشی Moto E22i هنوز بسیار کافی نیست. بنابراین با یک گزینه رده‌پایه از برند موتورولا رو به رو هستیم و باید منتظر اخبار بیشتر باقی ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید