تریلر فیلم Morbius همه طرفداران ونوم و اسپایدرمن را سردرگم کرده است!

تریلر فیلم Morbiusتریلر فیلم Morbius به تازگی منتشر شده و در آن انواع و اقسام اشاره‌ها به ونوم و همچنین مرد عنکبوتی وجود دارد، به نحوی که حال طرفداران را گیج کرده است! با گیگ‌تک همراه باشید.

به نقل از GamesRadar، شخصیت موربیوس (Morbius) کسی است که در دنیای مارول، نقش یک خوناشام را بازی کرده و همچنین یکی از کاراکترهای منفی دنیای اسپایدرمن (Spider-Man) محسوب می‌شود. با این وجود، ما هرگز این شخصیت را در فیلم‌های مختلف مارول ندیده بودیم، تا اینکه بالاخره تصمیم گرفته شد تا استودیو کلمبیا و سونی، ساخت یک اثر سینمایی بر پایه او را بر عهده بگیرند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که وقتی موربیوس به عنوان یکی از شخصیت‌های دنیای اسپایدرمن معرفی شود و فیلم او ساخته شود، در چه جهانی خواهد بود؟

به دنبال اتفاقات قسمت آخر سریال Loki، حال می‌دانیم که دنیای مارول به یک مولتی‌ورس بزرگ تقسیم شده که امکان هر اتفاقی در آن با سریال What If…? مرور شد. همچنین به لطف فیلم سینمایی Venom: Let There Be Carnage متوجه شدیم که ظاهرا همه چیز از دنیای سینمایی سونی یه استودیو مارول و در نهایت MCU پیوسته است.

با این وجود، تریلر فیلم Morbius در حالی منتشر شده که تعجب همه کاربران را به دنبال داشته و همچنین بسیاری را با داشتن انواع صحنه‌های بحث‌برانگیز، به فکر فرو برده تا کاربران به دنبال جواب این سوال باشند که وقایع فیلم Morbius در چه جهانی رخ می‌دهد؟

جزئیات عجیب تریلر فیلم Morbius

تریلر فیلم Morbiusابتدا متوجه می‌شویم که دکتر مایکل موربیوس (Micheal Morbius) از یک بیماری عجیب مربوط به خون رنج می‌برد که درمان خاصی هم برای آن وجود ندارد. با این حال او تصمیم می‌گیرد تا هرکاری را برای درمان خود انجام دهد و در یک صحنه عجیب، می‌بینیم که او در مقابل یک غار پر از خفاش ایستاده و در نهایت به یک خوناشام تشنه به خون تبدیل می‌شود! اما این تمام ماجرا نیست؛ بلکه ایستراگ‌ها و اشاره‌هایی که در این تریلر وجود دارد، به ونوم (Venom) و همچنین هر سه شخصیت اسپایدرمن ساخته شده توسط استودیو سونی و مارول اشاره می‌کنند که به شدت عجیب است.

برای شروع، بگذارید با جهان MCU جلو برویم؛ جایی که روی دیوار یک تصویر کاملا واضح و مشخص از مرد عنکبوتی وجود دارد و روی او عبارت «قاتل» نوشته شده است. این یک اشاره به پایان فیلم Spider-Man: Far From Home و درست همان جایی است که هویت پیتر پارکر لو رفته و میستریو (Mysterio) با دروغ به همه می‌گوید که او یک قاتل است!

این کار پیتر پارکر را به دادگاه می‌کشاند و در نتیجه وقایع فیلم Spider-Man: No Way Home ادامه دهنده آن خواهد بود. همچنین جالب است بدانید که مایکل کیتون (Micheal Keaton) در این فیلم نیز نقش وولچر (Vulture) را بازی خواهد کرد؛ کسی که همین نقش را پیش‌تر در سال ۲۰۱۷ برای فیلم Spider-Man: Homecoming بازی کرده بود.

حال به سراغ جهان ونوم برویم؛ جایی که در واضح‌ترین شکل ممکن، آخر تریلر می‌بینیم که موربیوس به سراغ یک فرد عادی می‌رود و از ظاهر عجیب خود به شکل یک خوناشام رونمایی می‌کند. سپس به فرد می‌گوید که ما ونوم هستیم! سپس می‌گوید که من دکتر موربیوس هستم، چیزی برای ترس نیست. این یعنی موربیوس کاملا با ونوم آشنایی دارد و شاید حتی او را هم دیده باشد. همچنین در یکی از روزنامه‌های Daily Bugle که در دنیای اسپایدرمن فوق‌العاده معروف هستند، ‌می‌بینیم که لوگو آن کاملا با آنچه که در فیلم Venom دیده بودیم یکسان است.

در نهایت هم نوبت به سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) و The Amazing Spider-Man می‌رسد. در تریلر فیلم Morbius در یک صحنه ما شاهد ساختمان آزکورپ (Oscorp) هستیم، اما نکته اینجاست که لوگو و شکل این ساختمان کاملا با آنچه که در The Amazing Spider-Man دیده بودیم یکی است! همچنین در این تیزر داخل روزنامه Daily Bugle اشاره مستقیم به راینو (Rhino) و بلک کت (Black Cat) شده که هر دو در سری The Amazing Spider-Man ظاهر شده بودند. به علاوه، لباس اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) در این تریلر دیده می‌شود که به جهان قدیمی سم ریمی اشاره دارد.

به هر حال تریلر فیلم Morbius یکبار دیگر مسئله مولتی‌ورس را تایید می‌کند، اما نکته مهم‌تر این است که در آخر این اثر سینمایی در کدام جهان روایت می‌شود؟ آیا این اتفاقات در جهان ونوم است؟ یا اینکه داخل دنیای The Amazing Spider-Man با حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) رخ می‌دهد؟ شاید هم جریانات این فیلم کاملا طبق مولتی‌ورس بوده و بعد از خواندن وردهای اشتباه توسط دکتر استرنج (Doctor Strange) همه چیز بهم ریخته باشد!

فیلم Morbius با بازی جرد لتو (Jared Leto) در نقش اصلی برای اکران در تاریخ ۸ بهمن (۲۸ ژانویه) در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید