رستاخیزهای ماتریکس رتبه R خشونت و زبان را دریافت کرد

رستاخیزهای ماتریکسرستاخیزهای ماتریکس اکنون رسماً رتبه R را دریافت کرده است که تأیید می‌کند که این فیلم مانند فصل‌های قبلی خود عمل کرده است. محتوای فیلم‌نامه اکشن علمی-تخیلی فیلم رستاخیز‌های ماتریکس امتیاز «violence and some language» را دریافت کرده است، که نشان می‌دهد بار دیگر دنیای دیجیتال Matrix همه هیجاناتی مخاطبان انتظار دارند را به‌همراه دارد.

رستاخیزهای ماتریکس توسط فیلم‌ساز بصری لانا واچوفسکی کارگردانی می‌شود که این بار به تنهایی بدون دستیار کارگردان و خواهرش( لیلی واچوفسکی) ساخته می‌شود.

رستاخیزهای ماتریکس رتبه R خشونت و زبان را دریافت کرد - The Matrix film series 2 780x439 1 این فیلم چهارمین قسمت از مجموعه پیش‌گامانه است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ هر دو ژانر علمی-تخیلی و اکشن را بازتعریف کرد. در حالی که پیچ و خم‌ها و چرخش‌هایی که بدون شک داستان را پر از راز می‌کند و تا حد زیادی یک راز باقی می‌‌ماند.
توماس اندرسون در دنیایی از دو واقعیت (زندگی روزمره و آنچه در پس آن نهفته است) باید انتخاب کند که یک بار دیگر خرگوش سفید را دنبال کند، با اینکه یک وهم است، اما هنوز تنها راه ورود یا خروج از ماتریکس است که خطرناک‌تر از همیشه است.

تریلر اخیر فیلم رستاخیزهای ماتریکس

از تریلر اخیر، ما همچنین می‌توانیم تشخیص دهیم که Reeves’s Neo یک بار دیگر وارد دنیا شده است و اکنون با نام توماس اندرسون زندگی می‌کند و با رؤیاهایی از گذشته حماسی خود تسخیر شده است و مجبور است برای جلوگیری از سرنوشت خود قرص‌های آبی مصرف کند، اما آیا آنها برای بازدارندگی او از کشف دوباره حقیقت کافی هستند؟ خیر

رستاخیزهای ماتریکس رتبه R خشونت و زبان را دریافت کرد - 27975266 5019 bعلی‌رغم برخی گمانه‌زنی‌ها برعکس، به نظر می‌رسد که رستاخیزهای ماتریکس، سال‌ها پس از وقایع انقلاب‌های ماتریکس در سال ۲۰۰۳ آغاز می‌شود و کیانو ریوز، نئو، برگزیده‌اش را دوباره در کنار کری آن ماس به عنوان تری‌نیتی معرفی می‌کند.

فصل مورد نظر، بازیگران برجسته‌ای را در کنار دو بازیگر اصلی، از جمله جسیکا هنویک (مشت آهنین، جنگ ستارگان: قسمت هفتم – نیرو برمی‌خیزد)، جاناتان گروف (همیلتون، شکارچی ذهن)، نیل پاتریک هریس (دختر رفته)، پریانکا چوپرا جمع‌آوری کرده است.
و دیگر بازیگران از جمله جوناس (کوانتیکو)، کریستینا ریچی (فرار از دیوانه: داستان نلی بلی، تواریخ لیزی بوردن)، تلما هاپکینز (مرده برای من)، ارندیرا ایبارا (Sense8، Ingobernable)، توبی اونومر (امپراطوری)، مکس ریملت (Sense8)، برایان جی. اسمیت (Sense8, Treadstone) و Jada Pinkett Smith (Angel Has Fallen, Gotham) در این فیلم هنرنمایی می‌کنند.

رستاخیزهای ماتریکس رتبه R خشونت و زبان را دریافت کرد - matrix 4 movieیحیی عبدالمتین، ستاره آکوامن و پادشاهی گمشده نیز به عنوان جوانی مورفیوس، مبارز آزادی و مربی که توسط لارنس فیشبورن در سه‌گانه اصلی ماتریکس به تصویر کشیده شده است، مقاومت می‌کند.

این بازیگر اخیراً اطلاعاتی در مورد رستاخیز اسرارآمیز این شخصیت فاش کرد و گفت: فکر می‌کنم آنچه که فیلم‌نامه ارائه می‌کرد، یک روایت و فرصت‌های جدیدی است که فضایی را در دنیای ماتریکس برای یک مورفئوس جدید باز می‌کند. این قطعا تکراری متفاوت از یک شخصیت است. من شخصیتی را بازی می‌کنم که قطعاً از تاریخچه ماتریکس و تاریخ مورفیوس آگاه است و سفر این شخصیت برای خودیابی، رشد و انتخاب مسیر برتر است.

تاریخ اولین نمایش جهانی رستاخیزهای ماتریکس

اولین نمایش جهانی رستاخیزهای ماتریکس در ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) ۲۰۲۱ در سان فرانسیسکو انجام می‌شود و قرار است توسط برادران وارنر در ۲۲دسامبر( ۱ دی) ۲۰۲۱ در سینماها اکران شود. همچنین به صورت دیجیتالی در بستری فاقد تبلیغات HBO Max در ایالات متحده به مدت یک ماه از همان تاریخ پخش می‌شود.

رستاخیزهای ماتریکس رتبه R خشونت و زبان را دریافت کرد - 4

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید