شرکت HONOR در MWC 2022 محصول جدید معرفی می‌کند

شرکت HONOR در MWC 2022 محصول جدید معرفی می کند

در نیمه نخست فوریه شرکت‌های محدودی گوشی معرفی خواهند کرد و از جمله باید به سامسونگ اشاره کرد. اما در نیمه دوم کمپانی‌های بیشتری دست به کار خواهند شد و در این بین باید به شرکت HONOR اشاره کرد.

از آنجایی که با شروع فوریه تولیدکنندگان چینی بیشتر در تعطیلات سپری خواهند کرد اما در نیمه دوم این ماه برنامه‌های بزرگی در سر دارند و محصولات جدیدی معرفی می‌کنند. در این بین باید به شرکت HONOR پرداخت و سخت در تلاش است تا محصول جدیدی برای نیمه دوم فوریه آماده کند.

رویداد بزرگ صنعت تلفن همراه در ماه فوریه است و آن چیزی نیست جز MWC 2022 بارسلون که از ۲۸ فوریه یا ۹ اسفند تا ۳ مارس یا ۱۲ اسفند برگزار می‌شود.

شرکت HONOR در MWC محصول معرفی می کند

شرکت HONOR در MWC 2022 محصول جدید معرفی می کند

به تازگی مشخص شد آنر رویدادی به نام The Power of Magic در همین نمایشگاه برگزار خواهد کرد و محصول جدیدی معرفی می‌کند. مشخص نیست دستگاهی که رونمایی خواهد شد چیست و پیشتر اولین گوشی تاشو را با نام Honor Magic V رونمایی شد. احتمال دارد شاهد معرفی نسخه جهانی آنر مجیک 3 باشیم.

آنر در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ ، نود و شش درصد بیشتر از سه ماهه قبل گوشی هوشمند به فروش رساند. در نتیجه، این شرکت ۱۵ درصد از سهم بازار دستگاه‌های دیجیتالی بازار چین را به خود اختصاص داد.  در ابتدا، آنر یکی از برندهای فرعی هواوی بود که تحت این برند محصول اقتصادی و میان رده به فروش می‌رساند. امسال هوآوی تصمیم گرفت آن را به شرکت دیگری بفروشد و در حال حاضر آنر برند مستقلی است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید