تصاویر جدید واقعی از Honor X20 به بیرون درز کرد

 Honor X20Honor X20 SE ماه گذشته توسط کمپانی آنر معرفی شد و اکنون یک گوشی هوشمند جدید با نام  Honor X20 از کمپانی آنر در راه است. دو عکس از این دستگاه توسط Digital Chat Station، یکی از منتشر کنندگان اخبار معتبر از چین ارسال شده، که نشان می‌دهد هنوز در چین عشق به صفحه نمایش تخت وجود دارد و به همین دلیل است که Honor تصمیم گرفته از شیشه خمیده 2.5D صرف نظر کند.

تصاویر نشان می‌دهد که دوربین جلویی Honor X20 به صورت دوگانه در پشت سوراخ بیضی شکلی در سمت چپ وجود دارد. کلید پاور قابل مشاهده نیست، به این معنی که دقیقا زیر دکمه تنظیم صدا قرار دارد و به عنوان اسکنر اثر انگشت نیز عمل می‌کند.

تصاویر جدید واقعی از Honor X20 به بیرون درز کرد - gsmarena 001 3طراحی پشت دستگاه دارای سه دوربین و یک فلاش LED است که به شکل مربع در یک بخش دایره‌ای قرار گرفته است. این طراحی شبیه گوشی‌های هوشمند Huawei Mate 30 است و حتی هواوی nova 8i که به تازگی معرفی شده نیز تقریبا به همین شکل است.

با نگاه کردن به دوربین از نزدیک، به نظر می‌رسد که یک دیافراگم بزرگ و دو دیافراگم کوچک وجود دارد، به این معنی که ما در حال بررسی دوربین اصلی + عمق + ترکیب عمودی هستیم. گوشی Honor X20 احتمالا میراث خط X را حفظ خواهد کرد: گوشی‌های هوشمند مقرون به صرفه با صفحه نمایش بزرگ و باتری برای سرگرمی و مرور ویدئویی.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید