هوم‌ پاد 2022، یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم در راه است!

هوم‌ پاد

کمپانی اپل از قرار معلوم سرگرم کار روی یک هوم‌ پاد جدید است و تلاش می‌کند تا با گردآوری بلندگوی این محصول، کارکرد اپل ‌TV و دوربین فیس‌تایم دستگاهی یکپارچه و کامل تولید کند.

منبع این گفته، مارک گورمن خبرنگار شناخته شده بلومبرگ است که در پاسخ به پرسشی در خصوص عرضه شدن یا نشدن هوم‌ پاد اعلام کرد: «من عمیقا اطمینان دارم که هوم‌ پادی جدید در راه است، به شکل خاص دستگاهی که قرار است 3 وسیله هوم‌پاد، اپل TV و دوربین فیس‌تایم را در هم ادغام کند.»

وی در ادامه توسعه یک هوم‌پاد بزرگ (بدون قابلیت‌های مذکور) را بعید می‌داند اما عقیده دارد که شاید مدل مینی از هوم‌پاد در راه باشد، در هر صورت دستگاه ترکیبی هوم‌پاد در نقطه کانونی رویکرد اپل قرار دارد و شاید مدل‌های مینی این دستگاه مکمل هوم‌پاد یکپارچه باشند.

هوم‌ پاد جدید اپل چه ویژگی‌هایی دارد؟

هوم‌ پاد 2022، یکپارچه با اپل TV و دوربین فیس‌تایم در راه است! -

گفتنی است که گورمن نخستین بار در سال گذشته احتمال ساخت هوم‌ پاد ترکیبی مذکور با چنین قابلیت‌هایی را مطرح کرد. وی سال پیش حدودا در همین زمان بود که گفت این دستگاه تقریبا دارای تمامی قابلیت‌های استاندارد اپل TV مانند تماشای ویدیو، بازی و استفاده از بلندگوی هوشمند جهت برقراری ارتباط با دستیار هوشمند اپل یعنی سیری است.

آن زمان در این گزارش بیان شده بود که هوم‌ پاد در مراحل مقدماتی قرار دارد و ممکن است اپل فرایند ساخت و عرضه آن را لغو کند یا ویژگی‌های کلیدی آن را تغییر دهد. هرچند که اکنون با استناد به تازه‌ترین گزارشات گورمن اپل همچنان مشغول کار روی این محصول است و طبق برنامه پیش می‌رود.

Apple TV 4K (2021) review: Remote viewing

لازم به ذکر است که کمپانی اپل فروش هوم‌پادهای رده بالای خود را متوقف کرده و این تصمیم سبب شد تا بسیاری از کاربران گمان کنند که اپل سرگرم ساخت یک محصول جانشین است. از سوی دیگر عرضه هوم‌پاد مینی در سال 2020 به دلیل قیمت پایین‌تر این دستگاه با اقبال بیشتری روبه‌رو شد، به همین خاطر اصلا جای تعجب ندارد اگر اپل بخواهد موفقیت مدل مینی را با یک محصول بروزرسانی شده در این سری تکرار کند.

با تمامی این تفاسیر هنوز مشخص نیست که یک هوم‌پاد ادغام شده با اپل TV و فیس‌تایم چه شکلی خواهد بود یا چگونه عملکردی خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید