ویژگی جدید Google Maps برای کاربران اندروید و iOS

 

ویژگی جدید Google Maps برای کاربران اندروید و iOS

Google Maps به یک برنامه مطمعن و کاربردی برای کاربران اندروید و iOS تبدیل شده است زیرا این برنامه به تازگی با افزودن ویژگی جدید دیگر، به غیر از کمک کردن به کاربران خود برای هدایت کردن ترافیک‌های شلوغ، کاربردهای مفید دیگری هم دارد. کمتر از یک هفته پیش، گوگل بیان کرد که Maps می‌تواند هوا را در سراسر ایالات متحده پیش بینی کند تا کاربران آن کارهای خارج از خانه را طبق کیفیت هوا برنامه ریزی کنند.

جدیدترین ویژگی افزوده شده به Google Maps

جدیدترین ویژگی افزوده شده به Google Maps

یکی از جدیدترین ویژگی افزوده شده به Google Maps این است که به شما کمک می‎‌کند تمام تمرکز و حواس خود را روی رانندگی خود بگذارید، بدون این‌که به فکر عوارض باشید.

از امروز، Google Maps قیمت عوارض را در اندروید و iOS نشان می‌دهد. این یک ویژگی بسیار مفید است که به کاربران خود کمک می‌کند کدام جاده را انتخاب کنند، یا این‌که کدام مسیر و جاده عوارض و هزینه‌ای ندارد.

به گفته گوگل، این ویژگی هزینه حدودی عوارض را قبل از شروع رانندگی به مقصد شما نشان می دهد که این عمل به کمک همکاری با مقامات محلی عوارض تحقق پیدا می‌کند. الگوریتمی که انتخاب‌ کردن مسیرها، جاده‌ها و هزینه عوارض را به شما نشان می‌دهد متغیرهایی است مانند داشتن یا نداشتن کارت عوارضی، روز هفته و همچنین میزان هزینه‌ عوارض در زمان‌های مشخص.

مهم‌تر از همه، این ویژگی جدید با ایجاد تغییر در تنظیمات ارائه می شود که به کاربران  قیمت عوارض را با بدون داشتن کارت عوارض نشان می‌‌دهد، زیرا قیمت بر حسب روش پرداختی که در بسیاری از مناطق استفاده می کنند تغییر می‌کند.

هم‌چنین، کاربران با انتخاب گزینه ( Avoid Tolls ) در تنظیمات، این امکان را دارند که در صورت عبور از جاده‌های عوارضی، مسیر خود را تغییر دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید