گوگل آپدیت جدید مرورگر کروم را سریعتر از سافاری می داند

گوگل آپدیت جدید مرورگر کروم را سریعتر از سافاری می داند

گوگل اعلام کرده که نسخه جدید M99 مرورگر کروم توانسته در بنچمارک‌ها نتایج بزرگی را به ثبت برساند. این عملکرد نسبت به مرورگر سافاری اپل هم سریع‌تر و بیشتر است.

رسانه Chromium توضیح داده که نسخه جدید M99 کروم در تست جاوا اسکریپت و رندر گرافیکی توانسته سرعت بالایی داشته باشد. گوگل معتقد است که مرورگر آن با آپدیت جدید سریع‌ترین مرورگر در دستگاهی چون M1 Mac بوده و حتی از سافاری سریع‌تر.

مرورگر کروم سریع‌تر از سافاری

گوگل آپدیت جدید مرورگر کروم را سریعتر از سافاری می داند

تیم WebKit نیز توانسته در بنچمارک به امتیاز 300 دست یابد. گوگل اشاره کرده که تست‌های خود را روی MacBook Pro  نسخه ۱۴ اینچی با تراشه ۱۰ هسته‌ای M1 Max و ۶۴ گیگابایت رم اجرا کرده است. با تکرار آن در MacBook Pro نسخه ۱۳ اینچی M1 در کنار ۱۶ گیگابایت رم، عملکرد نسبت به سافاری و باقی مرورگرها بهتر بود. البته باید بیان داشت که نوع رایانه نیز در اجرا مرورگر تاثیر داشته و بی شک مدلی با سخت افزار ضعیف امتیاز متفاوتی خواهد داشت.

در تست مرورگر کلی، عملکرد بسیار چشمگیر بوده و می‌توانید سرعت بالایی در مرورگر کروم شاهد باشید. شایان ذکر بوده که نباید براساس بنچمارک‌ها مرورگر را انتخاب کرد و دلایل مختلفی وجود دارد برای انتخاب گزینه مناسب.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید