ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد!

ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد! ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد. ویندوزی که مایکروسافت چندین ویژگی جدید را برای ویندوز ۱۱ و مجموعه برنامه‌های آن برای بهبود حالت‌های «کار هیبریدی» اعلام کرده که به کارمندان شرکت‌ها اجازه می‌دهد از رایانه‌های خود برای دسترسی ایمن به خدمات شرکت استفاده کنند، چه زمانی که در دفتر هستند و چه از در منزل کار می‌کنند.

ویژگی‌های جدید ویندوز 365

ویندوز 365 بخش بزرگی از آن است، این یک رایانه مجازی مبتنی بر فضای ابری است که برای کار از خانه یا کار از راه دور راه‌اندازی شده است. اکنون چندین راه برای دسترسی به آن وجود دارد، می‌توانید آن را به عنوان یک برنامه اجرا کنید یا آن را به عنوان یک دسکتاپ مجازی در نظر بگیرید و حتی راهی برای بوت کردن رایانه شخصی مستقیماً در ویندوز 365 وجود دارد، در صورتی که بخواهید از آن برای طولانی مدت استفاده کنید.

ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد! - gsmarena 001 ۱ 1در حالی که ویندوز 365 اساساً مبتنی بر فضای ابری است، می‌تواند به صورت آفلاین نیز کار کند و بعد از آن که به اینترنت وصل شوید، سیستم هر تغییری را که ایجاد کرده‌ باشید را همگام‌سازی می‌کند. ویندوز 365 به شما این امکان را می‌دهد که بدون توجه به اینکه در دفتر هستید، در خانه یا برای کار در حال سفر هستید، کار خود را از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید.

ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد! - gsmarena 002 3از نظر ظاهری، ویدئو کنفرانس‌ها حتی در دوران پس از کووید نیز ادامه خواهند داشت و مایکروسافت تیمز، با چند ویژگی منظم از قبیل محو کردن پس‌زمینه پشت سر و متمرکز نگه‌داشتن شما در کادر برای ویندوز ۱۱، تجربه را بهبود می‌بخشد و همچنین کاهش نویز پس‌زمینه نیز در راه است.

ویژگی تماس چشمی، نقطه‌ای را تنظیم می‌کند که چشمان شما به طور طبیعی برای یک مکالمه به آن نگاه می‌کنند و تا زمانی که دوربین‌های زیر نمایشگر ثابت شوند، وجود ناهماهنگی طبیعی است. همه این‌ها ابتدا روی دستگاه‌های مجهز به کوالکام ارائه می‌شوند و آن‌ها از NPU Snapdragon برای انجام پردازش استفاده می‌کنند.

مایکروسافت همچنین در حال کار بر روی Live Captions است که به افراد ناشنوا و کم‌شنوا و همچنین کسانی که در حال یادگیری زبان جدیدی هستند، کمک می‌کند. زیرنویس‌های زنده برای همه برنامه‌های ویندوز، نه فقط برای Teams، در دسترس خواهد بود، بنابراین می‌توانید از آن برای سایر خدمات کنفرانس و پخش استفاده کنید.

ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد! - gsmarena 004 2File Explorer بالاخره در حال دریافت یک تقویت‌کننده بهره‌وری مورد انتظار تب‌ها است. این ویژگی در ابتدا برای ویندوز ۱۰ برنامه‌ریزی شده بود اما در نهایت لغو شد. برگه‌ها به شما کمک می‌کنند تا پنجره‌های اکسپلورر خود را سازماندهی کنید، مدیر فایل همچنین با نمایش محتوای مرتبط (فایل‌های محلی و فایل‌های ابری)، پیشنهادات را به زمینه ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های جدیدی به ویندوز 365 اضافه شد! - gsmarena 003 1Favorites، یکی دیگر از ابزارهای سازمانی جدید برای File Explorer است که با علامت‌گذاری یک فایل یا پوشه به عنوان ((مورد علاقه)) آن را به صفحه شروع اکسپلورر پین می‌کنیم. این به ویژگی‌های دسترسی سریع و اسناد اخیر موجود در Explorer می‌پیوندد.

بسیاری از ویژگی‌های جدید دیگر وجود دارد که تجربه را برای افراد و شرکت‌ها به طور یکسان بهبود می‌بخشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید