اینستاگرام قابلیت جدید Take a Break را به‌زودی عرضه می‌کند

اینستاگرام قابلیت جدید Take a Break را به‌زودی عرضه می‌کندمدیر اینستاگرام Adam Mosseri اعلام کرد که این شرکت آزمایش یک قابلیت جدید به نام «Take a Break» با مضمون «استراحت کردن» را آغاز کرده است تا به کاربران کمک کند تا اعتیاد خود را به اپلیکیشن اینستاگرام کاهش دهند و آن‌ها را تشویق به استراحت پس از گذراندن مدت زمان مشخصی در این اپلیکیشن کنند.

اینستاگرام قابلیت جدید Take a Break را به‌زودی عرضه می‌کند - gsmarena 001 ۲ 2این قابلیت در اپلیکیشن به نام Opt-in است که پس از روشن شدن، به شما این امکان را می‌دهد که اعلان‌های درون برنامه‌ای را تنظیم کنید تا پس از استفاده مداوم از برنامه اینستاگرام به مدت ۱۰، ۲۰ یا ۳۰ دقیقه از آن فاصله بگیرید. ویژگی Take a Break اینستاگرام به شما یادآوری می‌کند که بعد از استفاده از برنامه، استراحت کنید.

اینستاگرام قابلیت جدید Take a Break را به‌زودی عرضه می‌کند - gsmarena 002 ۳ 1Mosseri گفت که ویژگی «Take a Break» به‌عنوان «بخشی از تلاش گسترده‌ برای کنترل بیشتر افراد در استفاده درست از اینستاگرام» توسعه داده شده است و ما شاهد ایده‌های بیشتری از این دست در آینده خواهیم بود.

اینستاگرام قابلیت جدید Take a Break را به‌زودی عرضه می‌کند - gsmarena 003 ۱ 1اینستاگرام با کارشناسان شخص ثالث همکاری کرد تا ویژگی «Take a Break» را توسعه دهد و در روزهای آینده برای درصد کمی از کاربران عرضه خواهد شد. این شرکت قصد دارد آن را در ماه دسامبر ( آذر-دی) راه‌اندازی کند و در صورت انجام آزمایش‌ها، قابلیت «Take a Break» تا یک یا دو ماه دیگر در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید