گوگل به‌روزرسانی جدیدی را برای کنترل بهتر دوربین ماکرو برای پیکسل 7 پرو به ارمغان آورد

گوگلنسخه جدیدی از برنامه دوربین گوگل در حال عرضه است که چندین تنظیمات جدید را برای حالت ماکرو در پیکسل ۷ پرو گوگل به ارمغان می‌آورد. این شامل حالت فوکوس ماکرو می‌شود، بنابراین می‌توانید بسته به اینکه چگونه تلفن خود را حرکت می‌دهید، دوربین را به جای اینکه وارد یا خارج شود، در حالت ماکرو نگه دارید.

در نسخه راه‌اندازی دوربین گوگل برای پیکسل ۷ پرو، دوربین به‌طور خودکار وارد و خارج از ماکرو بدون هیچ کنترل واقعی بر روی آن می‌شد که باعث ناامیدی تعدادی از کاربران شد. اکنون، با این به‌روزرسانی، می‌توانید انتخاب کنید که ماکرو را روشن و خاموش کنید و همچنین تا زمانی که عکس درست می‌گیرید، آن را قفل نگه دارید.

اکنون در تنظیمات نسخه 8.7.250 که در حال حاضر در حال انتشار است، می‌توانید حالت ماکرو خودکار را خاموش کنید و وقتی به سوژه خیلی نزدیک می‌شوید، اساساً به طور خودکار به حالت ماکرو تغییر می‌کند. اگر نمی‌خواهید این اتفاق بیفتد، فقط می‌توانید آن را خاموش کنید. همچنین در بخش تنظیمات سریع برنامه دوربین یک جابجایی وجود دارد، بنابراین می‌توانید راحت‌تر حالت ماکرو خودکار را خاموش کنید یا آن را روشن یا خاموش کنید، درست شبیه تاپ شات.

به‌روزرسانی جدید دوربین گوگل عمل دو ضربه‌ای را در قسمت Gestures حذف می‌کند

این آپدیت جدید برای برنامه دوربین نیز ظاهرا گزینه دو بار ضربه زدن را در قسمت Gestures حذف می‌کند. بنابراین می‌توانید از دو ضربه سریع برای بزرگ‌نمایی و انجام چند کار دیگر استفاده کنید.

این به‌روزرسانی جدید برای دوربین گوگل در حال حاضر در دسترس است و باید ظرف چند روز آینده نسخه 8.7.250 را دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید