بروزرسانی جدید Borderlands 3 ویژگی‌های Cross-Play و افزایش Level Cap را اضافه کرده‌است

Borderlands 3
به روزرسانی جدید Borderlands 3 در بیشتر پلتفرم‌ها ارائه شده‌است. این به روزرسانی شامل برخی تغییرات در looter-shooter خواهد بود، به خصوص پشتیبانی از cross-play را امکان پذیر می‌کند.

Cross-play در Borderlands 3 به کاربران امکان می‌دهد تا از روی پلتفرم‌های PC ، Stadia ، Xbox One و Xbox Series X یا S از طریق SHiFT Matchmaking با هم بازی کنند. به همین دلیل، بازیکنان برای فعال کردن این ویژگی باید برای خود نامی انتخاب کنند که البته باید منحصر به فرد باشد و ۳ تا ۱۶ کاراکتر را بدون استفاده از سمبل خاصی دربرگیرد. این نام را می‌توان در وب سایت SHiFT یا در منوی بازی تغییر داد. در ماه مه (اردیبهشت)، ناشر Gearbox Software گفت بازی Cross-play روی کنسول‌های PlayStation در دسترس نخواهد بود و هنوز مشخص نیست که آیا این ویژگی به PS4 و PS5 می‌رسد یا خیر.

بروزرسانی جدید Borderlands 3 ویژگی‌های Cross-Play و افزایش Level Cap را اضافه کرده‌است - 2f9b56fd f190 4e33 876b d77f0066a4dd borderlands 3
به روزرسانی‌های جدید Borderlands 3 همچنین زمان level cap را به ۷۲ ساعت رسانده‌است. اکنون بیش از ۷۰ skill point برای بازیکنان در سراسر بازی قرار دارد.

به عنوان بخشی از به روزرسانی cross-play در بازی، دیگر رویدادهای فصلی ((تاریخ پایان)) ندارند، به این معنی که رویداد فصلی Revenge of the Cartels قرار نیست پایان بیابد. این رویداد فصلی ۲۰۲۰ که رویداد مورد علاقه بازیکنان بود به آنها اجازه می‌داد با با تکمیل چالش‌ها، لوازم جدید برای شخصیت‌ها و سلاح‌ها باز کند.
رویدادها را می‌توان در منوی اصلی جستجو کرد، جایی که بازیکنان می‌توانند آنها را بی وقفه در دسترس داشته‌باشند. با این حال، این تکرارپذیری بینهایت فقط در رویدادهای فصلی اعمال می‌شود. بازیکنان نمی‌توانند به رویدادهای کوچک قبلی مانند Arms Race و Trials True برگردنند.

از سوی دیگر، True Trials قرار است در تاریخ ۱ ژوئیه (۱۰ تیر) به پایان برسد، بنابراین شش مینی رویداد تا پایان آن، فعال است.

در سایر اخبار Borderlands، می‌توان دید که Gearbox از Tiny Tina’s Wonderlands در طول E3 ۲۰۲۱ رونمایی کرد. Tiny Tina’s Wonderlands یک اسپین آف کاملا مستقل در سال ۲۰۲۲ برای PC ، PS5 و Xbox Series X | S خواهدبود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید