فریم ور جدید بتا AirPods برای توسعه‌دهندگان منتشر می شود

فریم ور جدید بتا AirPods برای توسعه‌دهندگان منتشر می شود

پس از انتشار اولین نسخه بتای iOS 16 و macOS 13 در اوایل این هفته، اپل اکنون یک فریم ور جدید بتا AirPods را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. در حالی که این اولین بار نیست اپل نرم افزار بتا را برای AirPods منتشر می‌کند، اما در گذشته فقط یک بار اتفاق افتاده است.

اپل دستورالعمل‌هایی را برای نصب فریم ور جدید از طریق Developer Portal ارائه کرده است. اساساً، کاری که توسعه دهندگان باید انجام دهند این است که AirPods را با آیفون همگام سازند و سپس از Xcode 14 بتا در مک استفاده کنند تا گزینه «Pre-Release Beta Firmware» را در بخش «AirPods Testing» فعال کنند.

طبق دستورالعمل‌ها، پس از فعال کردن این گزینه در Xcode، ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا AirPods به روز شود. شایان ذکر است که برای نصب فریم ور بتا روی AirPods، آیفون، آیپد یا مک که روی آن متصل شده است باید iOS 16، iPadOS 16 یا macOS 13 را اجرا کند.

انتشار بتا AirPods برای توسعه دهندگان

فریم ور جدید بتا AirPods برای توسعه‌دهندگان منتشر می شود

نکته دیگری که باید در نظر داشت این است که فریم ور بتا فقط برای ایرپادز نسل دوم، ایرپادز نسل سوم، ایرپادز پرو و ​​ایرپادز مکس در دسترس است. ایرپادز نسل اول حداقل در حال حاضر این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اند. همچنین مشخص نیست که چه چیز جدیدی با به روز رسانی علاوه بر “بهبودهای سوئیچینگ خودکار” وجود دارد.

iOS 16 ویژگی جدیدی به نام «صوت فضایی شخصی» را معرفی می‌کند که از دوربین TrueDepth آیفون برای ایجاد «نمایه شخصی» جهت صدای فضایی استفاده می‌کند، بنابراین شاید فریم ور جدید AirPods بتا به این ویژگی مرتبط باشد.

سال گذشته، اپل یک فریم ور بتا برای AirPods منتشر کرد که صدای فضایی را برای FaceTime و کاهش نویز محیط را برای کاربرانی که iOS 15 بتا دارند، فعال کرد. با این حال، مانند نسخه بتای قبلی، هیچ راهی برای تنزل دادن سیستم عامل وجود ندارد.

iOS 16 در حال حاضر به عنوان فریم ور بتا برای توسعه دهندگان از طریق وب سایت Apple Developer در دسترس است. نسخه بتای عمومی ماه آینده منتشر خواهد شد، در حالی که انتظار می‌رود نسخه نهایی در پاییز امسال منتشر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید