چالش عکاسی ماکرو اپل با نام Shot on iPhone آغاز شد

Shot on iPhone

اپل چالش جدیدی در زمینه عکاسی ماکرو با نام “Shot on iPhone” را برای کاربران آیفون 13 پرو و 13 پرو مکس خود به‌راه انداخته است. همان‌گونه که می‌دانید؛ این دو مدل تنها آیفون‌هایی هستند که توانایی ثبت عکس ماکرو دارند.

چالش عکاسی ماکرو اپل با نام Shot on iPhone آغاز شد - 1D95CB8A 9872 477A 8E42 A85117D55004

چالشی با نام Shot on iPhone

بدین ترتیب برای ورود به این چالش باید یکی از این دستگاه‌ها را داشته باشید. سپس یک تصویر ماکرو بگیرید و آن را در اینستاگرام، توییتر یا Weibo با هشتگ ShotoniPhone# و iPhonemacrochallenge# پست کنید. لازم به ذکر است که ترفندهای ماکرو گرفتن با سایر مدل‌ها پذیرفته نیست و این چالش تنها به دارندگان همین دو مدل محدود می‌شود. اما خبر خوب اینکه تصاویر ویرایش شده نیز در این رقابت پذیرفته می‌شوند؛ چه ویرایش به کمک برنامه عکس‌های اپل و چه ویرایش به وسیله نرم‌افزارهای دیگر.

چالش عکاسی ماکرو اپل با نام Shot on iPhone آغاز شد - 8503BA1F B6E1 4E4E 947A 3C2D14337953

عکس‌های برنده در آینده توسط اپل و به وسیله حساب اینستاگرام این شرکت معرفی خواهند شد. این تصاویر افزون بر اینکه در صفحه اینستاگرامی اصلی این شرکت پست می‌شود؛ در اندازه بزرگ نیز به چاپ می‌رسد و در یکی از فروشگاه‌های اپل (درجایی از این دنیا) به نمایش گذاشته خواهد شد. بنابراین انتظار جایزه نداشته باشید؛ تنها اعتباری نامی دریافت خواهید کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید