نتفلیکس پنج بازی موبایل به برنامه اندروید خود در سراسر جهان اضافه کرد

نتفلیکسممکن است تا به حال به برنامه نتفلیکس موبایل نگاه کرده باشید و فکر کنید چیزی کم است. مطمئنا به هیچ عنوان بازی‌ها را به عنوان ویژگی بسیار مهمی که وجود نداشت، در نظر نگرفته بودید. با این حال، نتفلیکس فکر می‌کند اضافه کردن بازی به تجربه برنامه گوشی هوشمندش ایده خوبی است. این موضوع که قبلا معرفی شده بود در ابتدا به صورت محدود در دسترس بود.

با این حال، اکنون این پلتفرم آماده است تا بازی‌های نتفلیکس را جهانی کند. از امروز، افرادی که از برنامه نتفلیکس برای اندروید در سراسر جهان استفاده می‌کنند به پنج بازی موبایل دسترسی دارند: Stranger Things: 1984، Stranger Things 3: The Game، Shooting Hoops، Card Blast و Teeter Up.

Netflix adds five mobile games to its Android app worldwide

تنها چیزی که برای بازی کردن نیاز دارید یک اشتراک نتفلیکس است. هیچ افزودنی، هزینه اضافی و خرید درون برنامه‌ای وجود ندارد. برنامه نتفلیکس اندروید دارای یک ردیف بازی‌ و تب بازی‌های اختصاصی است که می‌توانید هر بازی را برای دانلود انتخاب کنید. در حالی که در تبلت ردیف بازی‌های اختصاصی را می‌بینید یا می‌توانید بازی‌ها را از منوی کشویی دسته‌ها انتخاب کنید.

بازی‌ها به‌طور خودکار به اولویت زبانی که در نمایه Netflix  خود تنظیم کرده‌اید، پیش‌فرض می‌شوند. اگر زبان خاص شما هنوز برای بازی در دسترس نیست، به‌طور پیش‌فرض زبان بازی انگلیسی خواهد بود. بازی‌ها در نمایه‌های کودکان در دسترس نخواهند بود. برخی از بازی‌ها ممکن است نیاز به اتصال به اینترنت داشته باشند، اما برخی دیگر برای بازی آفلاین در دسترس خواهند بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید