نسخه اختصاصی برنامه Netflix games رسما برای سیستم عامل ios راه اندازی خواهد شد

برنامه Netflix games

شرکت نتفلیکس تصمیم گرفته است که با توجه به قوانین شرکت اپل و جهت پیش‌گیری از نقض قوانین این شرکت، نسخه اختصاصی برنامه Netflix games را برای کاربران سیستم عامل ios راه‌اندازی خواهد کرده. پس از مدت‌ها بررسی و آزمایش اپلیکیشن اختصاصی Netflix games در نهایت در تاریخ دوم ماه نوامبر برای کاربران سیستم عامل اندروید ارائه شده و در دسترس قرار گرفت.

شرکت نتفلیکس که در ابتدا تنها در صنعت سینما و تلویزیون فعالیت داشت، اکنون زمینه فعالیت خود را وسعت بخشیده و پا به دنیای بازی‌های ویدویی گذاشته است. اپلیکیشن Netflix games نیز اپلیکیشن مخصوص این کمپانی بزرگ است که می‌توانید بازی‌های جالب و اختصاصی این شرکت را از طریق این پلتفورم دانلود کنید.

با این حال با توجه به مشکلات ناشی از قوانین شرکت اپل و App Store این اپلیکیشن در ابتدا برای کاربران اندروید در دسترس قرار گرفته و نتفلیکس عنوان کرده است که این اپلیکیشن در آینده برای کاربران ios نیز قابل استفاده خواهد بود.

برنامه Netflix games

هم اکنون به گزارش phonearena  کاربران اندروید در برنامه Netflix games ستونی مخصوص برای دانلود بازی‌های نتفلیکس مشاهده خواهند کرد که پس از انتخاب بازی مورد نظر خود به برنامه اپ استور ارجاع داده شده و پس از وارد کردن مشخصات اکانت نتفلیکس خود قادر خواهند بود تا بازی مورد نظر را دانلود کنند. با این حال هم اکنون این قابلیت هنوز برای کابران اپل وجود ندارد.

به نظر می‌رسد نتفلیکس در تلاش است تا هر یک از بازی‌های خود را به صورت جداگانه در اپ استور منتشر کرده و این گونه قادر خواهید بود تا هر بازی که مایل هستید را به صورت جداگانه و اختصاصی دانلود کنید و تنها کافی است که با اکانت نتفلیکس خود وارد اپ استور شوید.این روش اگرچه بهترین روش نیست اما قوانین اپ استور را تا حدی حتی به صورت موقت هم که شده دور می‌زند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید