مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده با افزایش قیمت مواجه شدند!

مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده با افزایش قیمت مواجه شدند!شرکت نتفلیکس حتی با وجود افزایش فشار رقبایی مانند دیزنی‌پلاس و HBO مکس، به‌ویژه در ایالات متحده، همچنان نیرویی غالب در پخش رسانه‌ی ویدئویی است. قبل از همه‌گیری، گزارش‌هایی در مورد رشد ضعیف‌ مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده و اینکه آیا می‌تواند با این وضعیت بازار خود را حفظ کند، شنیده می‌شد.

اما زمانی که کووید-۱۹ جهان را فرا گرفت و مردم به‌ دنبال راه‌هایی برای سرگرمی در خانه، به نتفلیکس پیوستند و همه چیز به‌یکباره تغییر کرد و تعداد مشترکین نتفلیکس افزایش یافت.

مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده با افزایش قیمت مواجه شدند! - jdrelkplqtuwافزایش تعداد مشترکین نتفلیکس به لطف نمایش‌های موفقی مانند «بازی ماهی مرکب»-درام بقای مورد تحسین‌ کره جنوبی- ادامه یافت. در سه ماهه سوم ۲٠۲۱، ۲۱۳.۵۶ میلیون مشترک جهانی برای سرویس استریم وجود داشت که در مقایسه با سال گذشته ۹ درصد افزایش داشت.

دلیل افزایش قیمت ویژه مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده

شرکت مستقر در لوس گاتوس روز جمعه قیمت اشتراک در ایالات متحده بسته به برنامه، تا ۲ دلار افزایش داد. هزینه پخش سریال محبوب نتفلیکس “Squid Game” برای مشتریان در ایالات متحده گران‌تر شده است.

مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده با افزایش قیمت مواجه شدند! - gsmarena 0023این افزایش قیمت زمانی اتفاق می‌افتد که رشد مشترکین استریمر در ایالات متحده کاهش بیابد زیرا با رقابت بیشتری از سوی رقبایی مانند HBO Max و +Disney مواجه است و این موضوع می‌تواند تا حدی افزایش قیمتی را که نتفلیکس قصد انجام آن را دارد، توضیح دهد.
نتفلیکس با افزایش قیمت می‌تواند کارهایی از قبیل ایجاد محتوای جالب و سپس بازاریابی و ایجاد فضای رقابتی انجام دهد که باعث افزایش درآمد و تعداد مشترکین می‌شود.

از امروز مشترکین نتفلیکس در ایالات متحده باید ۹.۹۹ دلار برای یک طرح اولیه (از ۸.۹۹ دلار)، ۱۵.۴۹ دلار برای HD (از ۱۳.۹۹ دلار) بپردازند و طرح رده بالای 4K اکنون ۱۹.۹۹ دلار (از ۱۷.۹۹ دلار) هزینه دارد. مشترکین فعلی نیز در نهایت افزایش قیمت را تجربه خواهند کرد، اگرچه نتفلیکس قول داده است که ۳٠ روز قبل برای آن‌ها ایمیل ارسال کند. قیمت‌های کانادا اساساً با همان نرخ بالا می‌روند و طرح استاندارد در آنجا اکنون ۱۶.۴۹ دلار کانادا (از ۱۴.۹۹ دلار کانادا) هزینه دارد.

افزایش قیمت در طی این چند سال، تقریباً به یک اتفاق عادی برای مشترکین نتفلیکس تبدیل شده است. طرح اصلی در سال ۲٠۱۴، ۷.۹۹ دلار بود، سپس در سال ۲٠۱۹ به ۸.۹۹ دلار رسید. طرح استاندارد (HD) در ابتدا با قیمت ۷.۹۹ دلار در سال ۲٠۱۱ عرضه شد، سپس به ۱۳.۹۹ دلار در سال ۲٠۲٠ رسید. سطح 4K در ابتدا ۱۱.۹۹ دلار در سال ۲٠۱۳ بود و به ۱۷.۹۹ دلار در سال ۲٠۲٠ افزایش یافت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید