ساخت فصل چهارم The Witcher؛ کناره‌گیری هِنری کاویل از سریال

ساخت فصل چهارم The Witcher؛ کناره‌گیری هِنری کاویل از سریال پس از پایان فصل سوم The Witcher، (ویچر)، نتفلیکس از ساخت فصل چهارم و خروج هنری کاویل از نقش آفرینی در سریال ویچر را خبر داد. 

تیزر تبلیغاتی فصل ۳ هنوز در سرویس استریم پخش نشده است، اما در حال حاضر تأیید شده که در فصل ۴، هنری کاویل در نقش گرالت قهرمان، شکارچی هیولا از ریویا، حضور نخواهد داشت و لیام همسورث، بازیگر شهرت یافته از فیلم The Hunger Games در نقش گیل هاثورن، جایگزین می‌شود. 

ساخت فصل چهارم The Witcher؛ کناره‌گیری هِنری کاویل از سریال - geralt BaYtiC7هنری کاویل که اخیراً از بازگشت خود در سری فیلم سوپرمن به عنوان نقش اصلی برای دی‌سی خبر داده بود، با انتشار بیانیه ای از نقش جایگزین خود تقدیر کرد:

“سفر من به عنوان گرالت ریویا پر از هیولا و ماجراجویی بود و افسوس که من شمشیر خود را برای فصل ۴ زمین خواهم گذاشت” 

به جای من، آقای لیام همسورث خارق‌العاده ردای گرگ سفید را به تن خواهد کرد. مانند بزرگ‌ترین شخصیت‌های ادبی، من با احترام به زمانی که برای تجسم گرالت سپری کرده‌ام، از کنار مشعل می‌گذرم و با اشتیاق می‌بینم که لیام، جذاب‌ترین و ظریف‌ترین مردها در این مورد چگونه خواهد بود. این شخصیت برای لیام عمق فوق‌العاده‌ای دارد. 

همسورث در بیانیه‌ای از تعریف هنری کاویل این پاسخ را داد:

“به‌عنوان طرفدار ویچر، من در مورد فرصت بازی Geralt of Rivia بسیار هیجان‌زده هستم. هنری کاویل در نقش کرالت فوق‌العاده‌ بوده است و من مفتخرم که او افسار را به من می‌دهد و به من اجازه می‌دهد که تیغه‌های گرگ سفید را برای فصل بعدی ماجراجویی‌اش در دست بگیرم. با اینکه نقش‌هایی در سایر فیلم‌ها به من پیشنهاد شده است اما واقعا هیجان‌زده هستم که وارد دنیای The Witcher می‌شوم.”

ویچر که در دسامبر ۲۰۱۹ برای اولین بار عرضه شد، موفقیت بزرگی برای نتفلیکس است و کاویل به عنوان ستاره سریال از محبوبیت زیادی برخوردار شده است.

طبق گزارش Variety، این هفته، کاویل در مورد بازگشت خود به نقش سوپرمن در طول ضبط زنده پادکست Happy Sad Confused صحبت کرد. سریال The Witcher، اسپین آف Blood Origin، که به بررسی ایجاد نمونه اولیه ویچر می‌پردازد، در نتفلیکس در ۲۵ دسامبر و فصل ۳ سریال The Witcher در تابستان ۲۰۲۳ به نمایش درمی‌آید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید