جدیدترین نمایشگرهای MSI با فناوری نوین پنل معرفی شدند

جدیدترین نمایشگرهای MSI با فناوری نوین پنل معرفی شدند

شرکت تایوانی ام اس آی به تازگی محصولات جدید و گیمینگ خود را رونمایی کرد. در حقیقت جدیدترین نمایشگرهای MSI به فناوری نوین پنل OLED و miniLED مجهز هستند. یکی از مدل‌ها سایز ۵۵ اینچی داشته و دیگری ۳۴ اینچی منحنی با پنل miniLED است. مدل نخست که انحنای بسیاری دارد و ۳۴ اینچی بوده، دارای فناوری پنل miniLED است و از نرخ نوسازی ۱۶۵ هرتز بهره می‌برد. یک نمایشگر گیمینگ حرفه‌ای که به گفته MSI تولید رنگ عالی دارد.

این مانیتور که MEG Artymis 341 نام گرفته دارای استاندارد VESA Display HDR 1000 است و از استاندارد HDR10 هم پشتیبانی می‌کند. این یعنی در شرایط نوری کم بهترین کیفیت تصویر را ارائه می‌دهد. حداکثر روشنایی به ۱۰۰۰ نیت می‌ رسد و انحنا 1000R دارد.

جدیدترین نمایشگرهای MSI برای حرفه‌ای‌ها

جدیدترین نمایشگرهای MSI با فناوری نوین پنل معرفی شدندMSI معتقد است که نمایشگر MEG Artymis 341 برای افرادی با تمرکز بالا و حرفه‌ای طراحی شد. دیگر محصول رونمایی شده یک صفحه نمایش بزرگ ۵۵ اینچی با پنل OLED است و به عنوان MEG 551U OLED شناخته می‌شود.

این نمایشگر برای گیمینگ طراحی شده و در کنار کنسول و سیستم‌های گیمینگ بهترین عملکرد را از خود نشان خواهد داد. بنابراین تجربه عناوین شوتر و RPG روی چنین صفحه نمایش بزرگ و باکیفیتی به جرات لذت بخش و سرگرم کننده است. هر دو نمایشگر سال ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد اما قیمت مشخصی ندارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید