نمایشگر بیرونی موتورولا ریز 2023 غول‌آسا خواهد بود

احتمالاً در موتورولا ریز 2023 شاهد یک صفحه نمایش بیرونی بسیار بزرگ خواهیم بود. شرکت سامسونگ، یکی از بهترین تولید کنندگان گوشی‌های تاشو در بازار است، اما باید توجه داشت که تنها شرکت فعال در این زمینه نیست. موتورولا هم تجربه‌ای در تولید تاشوها دارد، اما در این حوزه موفقیت چندانی نداشته است. Moto Razr 2022، پیشنهاد جذابی از شرکت موتورولا بود که به کمک طراحی خاص و ویژگی‌های سخت‌افزاری مناسب خود با Samsung Galaxy Z Flip 4 رقابت می کرد.

اطلاعات ارائه شده در مورد موتورولا ریز 2023

شرکت لنوو در حال کار بر روی توسعه خط تولید ریزر خود در دو مدل پلاس و لایت است. اطلاعات زیادی درباره نسخه پلاس در دست نیست، اما تصاویر مفهومی و خاصی از این محصول منتشر شده است. شرکت موتورولا هم تأیید کرده است که Razr بعدی دارای صفحه نمایش بیرونی 3.5 اینچی خواهد بود.

بر طبق شایعات منتشر شده در وب‌سایت Weibo، یکی از مدیران بخش تجارت موبایل Lenovo چین تأیید کرده است که Moto Razr 2023 دارای صفحه نمایش 3.5 اینچی است. به راحتی می‌توان فهمید که اندازه صفحه نمایش بیرونی Razr به طرز قابل توجهی بزرگتر از پنل 1.9 اینچی OLED Galaxy Z Flip 4 است. این صفحه نمایش حتی بزرگ‌تر از پنل 3.26 اینچی Oppo N2 Flip است که در حال حاضر بزرگ‌ترین صفحه‌نمایش بیرونی بر روی یک تلفن تاشو را به خود اختصاص داده است. هرچند که شایعات و اطلاعات مربوطه نشان می‌دهند Samsung Galaxy Z Flip 5 ممکن است دارای صفحه‌نمایش 3.4 اینچی باشد، اما براساس این اطلاعات، موتورولا ریز 2023 می‌تواند از Galaxy Z Flip 5 سامسونگ پیشی گیری کند.

امکان استفاده از صفحه نمایش بزرگ ریزر

مهمترین نکته درباره محصول Moto Razr 2023، استفاده بهینه از صفحه نمایش بزرگتر آن است. این صفحه نمایش می‌تواند اجازه دهد تا اپلیکیشن‌های دانلود شده از Play Store را در صفحه نمایش کاور اجرا کنیم. چنین موضوعی باعث افزایش کاربردی این گوشی خواهد شد. با این حال، بدون پشتیبانی نرم‌افزار مناسب، صفحه‌نمایش پوششی بزرگتر Razr  مزیت چندان زیادی نخواهد داشت.

منبع: اندروید پلیس

موتورولا ریز 2023

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید