گوشی Moto Edge X موتورولا و کسب تاییدیه 3C

گوشی Moto Edge X موتورولا و کسب تاییدیه 3C

به تازگی آشکار شد که موتورولا قصد دارد بزودی گوشی Moto Edge X را به عنوان پرچمدار نسل جدید با مشخصاتی قابل توجه رونمایی کند.

این اسمارتفون به چیپ Snapdragon 898 مجهز است، همان چیپی که قرار بوده روی شیائومی 12 و چند مدل رده بالای دیگر آینده به کار گرفته شود. درباره گوشی Moto Edge X، باید بیان داشت که دارای شماره مدل XT2201-2 بوده و به تازگی در پایگاه داده 3C نیز رویت شد. این پایگاه پشتیبانی از شارژ سریع ۶۸.۲ واتی را تایید می‌کند.

گوشی Moto Edge X موتورولا در آینده نزدیک از راه خواهد رسید

گوشی Moto Edge X موتورولا و کسب تاییدیه 3Cمتاسفانه مشخص نیست ظرفیت باتری در چه سطحی خواهد بود و احتمالا بین ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی آمپری است. شارژ سریع ۶۸.۲ وات ممکن است چندان چشمگیر نباشد، اما سریع‌ترین گوشی‌های فعلی موتورولا سرعت کمتری در شارژ دارند. این برند حتی نسبت به شرکت مادر لنوو که به ندرت گوشی با شارژ سریع‌تر از ۶۵ وات عرضه می‌کند، قصد دارد مدلی بهتر ارائه دهد.

گفته شده در اواخر ماه نوامبر موتورولا گوشی Moto Edge X را با تمام مزایایش معرفی خواهد کرد. بنابراین نباید به شایعات بی‌اساس اشاره کرد. ناگفته نماند که در روزهای گذشته شاهد رونمایی تلفن هوشمند Moto E30 همین شرکت بودیم که با مشخصاتی اقتصادی بزودی عرضه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید