موتورولا و Razr؛ یک گوشی تاشو جدید!

موتورولا و Razr؛ یک گوشی تاشو جدید! - gsmarena 002 1 4

فضای گوشی‌های هوشمند تاشو این روزها قطعا در حال گرم شدن است و شرکت‌های بیشتری از چنین دستگاه‌هایی خبر می‌دهند. موتورولا یکی از پیشگامان این فضا بود که با Razr اصلی تاشو در سال ۲۰۱۹ وارد این عرصه شد. مدل 5G یک سال بعد موج بسیار کوچکتری ایجاد کرد، اما این شرکت ناامید نیست و در واقع در حال حاضر روی نسل بعدی Razr کار می‌کند.

این اطلاعات مستقیما از یک مدیر اجرایی Lenovo نشت کرده که در Weibo پست شده است (لنوو مالک موتورولا) است. او قول می‌دهد که Razr بعدی از نظر عملکرد پیشرفته تر خواهد بود و با رابط کاربری بهبود یافته عرضه خواهد شد. علاوه بر این، گفته می‌شود که طراحی آن نیز زیباتر است.

Razr

در نهایت، به نظر می رسد که Razr جدید برای اولین بار در بازار چین عرضه شود و سنت شکنی به همراه خواهد داشت. با این حال، با توجه به اینکه گوشی‌های تاشو در حال حاضر بازار گوشی‌های هوشمند چینی را تحت تاثیر قرار داده‌اند، منطقی است و موتورولا-لنوو قطعا نمی‌خواهند به رقبای خود اجازه دهند همه بازار را به دست داشته باشند. ما انتظار داریم که Razr بعدی در سطح بین‌المللی نیز عرضه شود، زیرا هر دو نسخه قبلی آن عرضه شده‌اند.

متأسفانه در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد این گوشی تاشو موتورولا نداریم، اما به محض کسب اطلاعات بیشتر با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید