موتورلا +Edge سرانجام به اندروید11 و ویژگی‌های دیگر مجهز خواهد شد

موتورولا +Edge 

موتورولا برای به روزرسانی نرم افزاری تعدادی از دستگاه های خود از جمله  موتورلا +Edge تلاش کرده‌است. این شرکت پیش از این اندروید 11 را برای گوشی پرچمدار خود منتشر نکرده بود اما اکنون +Edge سرانجام اندروید 11 را با برخی ویژگی‌های اضافی جدید در اختیار دارد.

یکی از ویژگی‌های مشخص کننده Galaxy S21 ، Note 20 Ultra و حتی Galaxy Z Fold 2 حالت Samsung DeX است. این حالت اساسا به شما امکان می‌دهد تلفن خود را به مانیتور متصل کنید، ماوس و صفحه کلید بلوتوث را نیز به همراه آن استفاده کرده و از تلفن همراه خود به عنوان رایانه استفاده کنید. یک رابط کاربری منحصر به فرد برای این بخش وجود دارد که دسترسی به برنامه‌های مورد علاقه تلفن‌همراه شما را در یک صفحه بزرگتر فراهم می‌کند.

راه‌حل موتورولا

موتورولا در تلاش است تا حالت DeX Mode را با داک سخت‌افزاری ((Ready For)) که به تازگی برای موتورلا Edge+ منتشرشده، ادغام کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که +Edge خود را به یک مانیتور با کابل USB-C به USB-C یا USB-C به HDMI متصل کنید، یک صفحه کلید بلوتوث را وصل کنید و برای کار آماده خواهید بود. وقتی به شارژر متصل هستید، حالت دسکتاپ قابل استفاده خواهد بود، بنابراین می‌توانید یکی از بازی‌های Android مورد علاقه خود را انجام دهید یا کار خود را انجام دهید.

یکی دیگر از ویژگی های مفید این سیستم عجیب و غریب شامل امکان استفاده از دوربین‌های +Edge  برای تماسهای ویدیویی است که در دنیای امروز بسیار مفید است. این شرکت همچنین تأیید کرد که داک Ready For جدیدی از 19 آوریل وارد بازار می‌شود. متأسفانه هیچ خبری در مورد قیمت آن وجود ندارد، بنابراین باید تا زمان انتشار آن صبر کرد.

روی کاغذ، این مسئله ایده بسیار خوبی برای دارندگان موتورلا +Edge به نظر می‌رسد اما تلفن‌های گلکسی سامسونگ با حالت DeX همچنان بر این گوشی برتری دارند. این برتری به این دلیل است که شما می‌توانید بین تلفن هوشمند و مانیتور خود به صورت بی سیم از حالت DeX استفاده کنید در حالی که راه‌حل موتورولا به اتصال سخت‌افزاری نیاز دارد.

موتورولا شروع به ارائه به روزرسانی اندروید 11 برای +Edge کرده که باید طی روزهای آینده برای همه دارندگان در دسترس است. اگر به روزرسانی را دریافت کرده‌اید و این ویژگی جدید  Ready Forرا نیز امتحان کرده‌اید در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید