انتشار تصاویری از ساعت Moto Watch 200 موتورولا

انتشار تصاویری از ساعت Moto Watch 200 موتورولا

تقریباً یک سال پس از عرضه موتورولا Moto Watch 100، شایعه شده است که این برند روی جانشین آن با نام ساعت Moto Watch 200 مشغول کار است. اوایل این ماه، این ساعت‌هوشمند در پایگاه داده FCC مشاهده شد که طراحی و تصویر آن را نشان می‌داد.

از این تصاویر مشخص است که این ساعت‌هوشمند برخلاف مدل قبلی که با صفحه دایره‌ای عرضه شد، از نمایشگری مستطیل شکل بهره می‌برد. اکنون، اسنوپی‌تک، افشاگر صنعت، تصاویر بازاریابی ساعت Moto Watch 200 را در توییتر منتشر کرده است که نمایشگر دایره‌ای را نشان می‌دهد.

اگرچه با FCC نشان دادن صفحه مربعی در تضاد است، اما ممکن است موتورولا در حال کار بر روی دو طرح برای ساعت‌هوشمند باشد. این یک عمل غیر معمول نخواهد بود، زیرا قبلاً شاهد بودیم که برندهایی مانند Amazfit و OnePlus (Nord Watch) این کار را انجام دادند.

انتشار تصاویری از ساعت Moto Watch 200 موتورولا

ساعت Moto Watch 200 در چند مدل

شماره مدل FCC (MOSWZ200) نشان داده که یک مدل دیگر در کنار «Moto Watch 200» هم وجود دارد. مدل دایره‌ای علاوه بر سنسور ضربان قلب و بند ساعت قابل تعویض، ظاهراً شارژ بی‌سیم اختصاصی را نیز ارائه می‌کند. این تصویر همچنین نشان می‌دهد که ساعت هوشمند به یک شارژر سیمی متصل شده، که مشخص نیست USB-C است یا خیر.

انتشار تصاویری از ساعت Moto Watch 200 موتورولا

در همین راستا، افشای FCC نشان می‌دهد که ساعت Moto Watch 200 با یک قاب آلومینیومی و همچنین بلوتوث LE و قابلیت‌های GPS عرضه خواهد شد. جای تعجب نیست که این ساعت‌هوشمند دوام بالایی در برابر آب دارد. اگرچه تاریخ عرضه هنوز مشخص نشده، اما مطالب بازاریابی رسمی نشان می‌دهد که موتورولا به عرضه محصول بسیار نزدیک است. گواهی FCC این ساعت نشان می‌دهد که این گجت پوشیدنی در آمریکای شمالی نیز عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید