خرید گوشی‌های 5G با بازگشت خریداران به فروشگاه‌ها افزایش یافته‌است

گوشی‌های 5Gداده‌های Kantar نشان می‌دهد که دو سوم افرادی که قصد خرید گوشی جدید در ۶ ماه آینده را دارند، به دنبال مدل گوشی‌های 5G هستند. این میانگین در سراسر جهان است، در چین ۹۱ درصد مردم تلفن 5G می‌خواهند. حدس بزنید کدام کشور کمترین تقاضا را برای شبکه نسل بعدی دارد؟ این کشور ژاپن است که تنها ۵۵ درصد از خریداران آینده در این کشور به دنبال گوشی‌های 5G هستند.

در ایالات متحده، ۷۴ درصد از خریداران آینده به فناوری جدید گوشی‌های 5G علاقه مند هستند. این امر در فروش نیز نمایان می‌شود. از بین ۱۰ گوشی برتر فروخته شده در چین، ۷ گوشی دارای اتصال 5G است. در ایالات متحده و استرالیا، این عدد ۵ و کمترین آن در اتحادیه اروپا (پنج بازار بزرگ اروپا) تنها عدد ۴ بود. نیمی از ۱۰ گوشی برتر فروخته شده در ژاپن دارای فناوری 5G هستند.

移动商店3D模型- TurboSquid 1591464

COVID-19 هنوز بازار را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما افزایش نرخ واکسیناسیون مردم را ترغیب به بازگشت به فروشگاه‌ها و خرید گوشی‌های 5G کرده است. فروش مغازه‌ای در انگلستان در سه ماهه دوم دوم ۱۳ درصد در مقایسه با سه ماهه اول افزایش یافته است، در ایالات متحده این افزایش ۷ درصد بوده است، در آلمان (۴ درصد) و اسپانیا (۳ درصد) نیز این مقدار کمتر بوده‌است. مشتریان چین، ژاپن و استرالیا تمایل چندانی برای بازگشت به فروشگاه‌ها نداشتند.

T-Mobile Store at 1300 W Maloney Ave 212, Gallup, NM | T-Mobile

کسانی که گوشی جدید خود را در یک فروشگاه (به جای آنلاین) خریداری می‌کنند، با این جمله من تا زمانی که می‌توانم گوشی هوشمندم را نگه می‌دارم (نزدیک ۸۰٪ در مقابل ۷۷٪) موافق هستند. آنها تمایل دارند مارک‌هایی را که با آنها آشنا هستند، انتخاب کنند و افراد را برای نشان دادن فناوری جدید ترجیح می‌دهند. (که انجام آن با فروشگاه‌های آنلاین دشوارتر است)

آیا مردم بیشتر گوشی اندرویدی انتخاب می‌کنند یا آیفون؟ تمایل مردم به گوشی‌های 5G مطمئنا افزایش یافته است. اندروید در ژاپن (به لطف فروش بیشتر شارپ و اوپو) و در بخش‌هایی از اروپا (با فروش قوی‌تر اوپو و سامسونگ) برتری داشت. فروش سامسونگ در ایالات متحده و استرالیا نیز افزایش یافت، اگرچه هنوز از آیفون عقب است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید