اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی چند دستگاهی WhatsApp به بیرون درز کرد

 ویژگی چند دستگاهی WhatsAppامکان استفاده از حساب WhatsApp در چند دستگاه به طور همزمان امری است که کاربران مدتی منتظر آن بودند.

چند ماه پیش، گزارش‌ها نشان داد که چند دستگاهی WhatsApp در حال بررسی و توسعه است. اگرچه این خبر کاربران را خوشحال می‌کند، اما هنوز نمی‌توانیم این ویژگی را در عمل ببینیم.

برای افرادی که از این ویژگی مطلع نیستند، ویژگی چند دستگاهی WhatsApp به کاربران امکان می‌دهد چندین دستگاه را (حداکثر ۴ دستگاه) به هم پیوند دهند و همزمان از آنها استفاده کنند. به عبارت دیگر، برای استفاده از آن در سایر دستگاه‌ها، دیگر نیازی به باز کردن برنامه WhatsApp در گوشی‌تان نخواهید داشت و همچنین نیازی به اتصال دستگاه اصلی به اینترنت نیز نیست.

گفته می‌شود این شرکت متعلق به فیس بوک در حال بررسی پیش نمایش عمومی ویژگی پیام رسانی چند دستگاه است. WhatsAppbetaInfo اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد این ویژگی نشان داده‌است.

اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی چند دستگاهی WhatsApp به بیرون درز کرد - WA MULTI DEVICE 1PHONE ANDROID

آنها فاش کردند:

دستگاه های پیوند داده شده بدون اتصال فعال اینترنت روی دستگاه اصلی می‌توانند کار کنند. قطع اتصال دستگاه اصلی از اینترنت تا ۲ ماه امکان پذیر است. شما می توانید حداکثر ۴ دستگاه را به حساب WhatsApp خود پیوند دهید. دستگاه‌های پشتیبانی شده شامل WhatsApp Web ، WhatsApp Desktop و Facebook Portal هستند. ویژگی چند دستگاهی WhatsApp به عنوان ویژگی بتا برای افرادی که می‌خواهند آن را امتحان کنند منتشر می‌شود و در ابتدا اختیاری خواهد بود.

تماس‌های صوتی و تصویری در دستگاه های مرتبط کار می‌کند. نمی‌توانید به افرادی که نسخه قدیمی WhatsApp را نصب کرده‌اند پیام دهید یا با آنها تماس بگیرید. انتظار می‌رود این ویژگی ظرف ۲ ماه به دست شما برسد، البته ممکن است این تاریخ تغییر کند.

اگر کاربر WhatsApp هستید  دوست دارید از WhatsApp در رایانه‌های شخصی و تبلت استفاده کنید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید