تاریخ انتشار مانی هیست فصل ۵ رسمی شد

مانی هیست فصل ۵Netflix تاریخ انتشار سریال مانی هیست فصل ۵ را رسمی کرد و اعلام کرد که این فصل در دو بخش منتشر می‌شود. ۱۰ قسمت بعدی درام تحسین شده اسپانیایی، با عنوان رسمی La Casa De Papel، به ترتیب در دو بخش در ۳ سپتامبر (۱۲ خرداد) و ۳ دسامبر (۱۲ آذر) ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

Álex Pina، خالق این برنامه، پیشنهاد کرده که تصمیم برای تقسیم سریال در میانه بازی بر اساس تمایل به اطمینان از مانی هیست فصل ۵ است که آخرین فصل سریال را نشان می‌دهد. بر اساس انتظارات طرفداران از یک قسمت آخر، سریال باید بی‌نقص باشد.

پینا در بیانیه ای رسانه‌ای گفت: ((هنگامی که شروع به نوشتن مانی هیست فصل ۵ در میان همه گیری کردیم، احساس کردیم که باید آنچه را که انتظار می‌رفت از ده اپیزود تغییر دهیم و از هر ابزاری که می‌توانیم برای ایجاد احساس نهایی شدن یک فصل یا سریال استفاده کنیم. ))

((ما تصمیم گرفتیم که در ژانر بسیار تهاجمی کار کنیم، گروه را در خطر بگذاریم. در بخش ۲، بیشتر روی وضعیت احساسی شخصیت‌ها تمرکز می‌کنیم. این یک سفر از طریق نقشه احساساتی آنها است که ما را مستقیما به هدف آنها متصل می‌کند.))

مانی هیست فصل ۵  که به سرعت به پر بیننده‌ترین برنامه تلویزیونی غیر انگلیسی  تبدیل خواهد شد، مستقیما پس از وقایع قسمت‌های قبلی شروع خواهد شد، گروه بیش از ۱۰۰ ساعت در داخل بانک اسپانیا قرار گرفته‌است.

در یک انتشار رسمی رسانه‌ای، تهیه کنندگان به این نکته اشاره کردند که انتظار ما از قسمت‌های آینده چیست: ((فقط وقتی به نظر می‌رسد هیچ چیز دیگری نمی‌تواند اشتباه پیش رود، دشمنی روی صحنه می‌آید که بسیار قدرتمندتر از هر کسی است که با آن روبرو شده‌اند: ارتش. پایان بزرگترین دزدکی تاریخ در حال نزدیک شدن است و آنچه به عنوان یک سرقت آغاز شد به یک جنگ تبدیل خواهد شد.))

مانی هیست فصل ۵ به دو قسمت تقسیم شد

این اولین بار نیست که یک محصول Netflix شاهد پخش فصل آخر خود در دو قسمت است.  نمایش‌هایی مانند The Walking Dead، و فصل ۵ Lucifer در دو قسمت اکران شد. قسمت‌های آخر سریال Lucifer اواخر ماه جاری منتشر خواهدشد. فصل ۴  Ozark نیز به همین ترتیب به دو قسمت تقسیم شده‌است.

با توجه به نظرات پینا در مورد تغییر لحن بین بخش‌های ۱ و ۱ از مانی هیست فصل ۵، به راحتی می‌توان تصور کرد که این قالب جدید ممکن است مانند دو فصل کاملا جداگانه را نشان دهد. حداقل می‌توان انتظار داشت که بخش ۱ بر روی مارک تجاری نمایش تمرکز داشته باشد، قبل از اینکه در چند قسمت نهایی با جایگزین شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید