هدفون بی‌سیم Momentum 4 سنهایزر با عمر باتری ۶۰ ساعته معرفی شد

هدفون بی‌سیم Momentum 4 سنهایزر با عمر باتری ۶۰ ساعته معرفی شدشرکت سنهایزر به تازگی یک جفت هدفون پریمیوم جدیدی با نام تجاری Momentum 4 Wireless معرفی کرده که در واقع جانشین Momentum 3 خواهد بود. اکنون، جدیدترین تیزر پخش‌شده، اطلاعات جالبی را در رابطه با مشخصات سطح بالای این هدفون فاش کرده است.

هدفون بی‌سیم Momentum 4 در جایگاه برترین‌ها

هدفون بی‌سیم Momentum 4  طراحی‌شده برای گوش، احتمالاً با Signature Sound Sennheiser عرضه خواهد شد و این اساساً نشان می‌دهد که می‌توانیم انتظار یک تجربه صوتی بهینه و قوی را داشته باشیم، به‌ویژه با توجه به اینکه یک مدل سطح بالا از این برند است. بدون شک عمر باتری جزء برجسته‌ترین مشخصات است که شرکت سنهایزر ادعا می‌کند که این هدفون قابلیت پخش ۶۰ ساعت صدا را دارد.

هدفون بی‌سیم Momentum 4 سنهایزر با عمر باتری ۶۰ ساعته معرفی شد - Sennheiser teases its upcoming premium headphones claiming impressive 60 hours of battery life 696x391 1متأسفانه، سازنده محصولات صوتی آلمانی هنوز جزئیات دقیق دیگری در مورد هدفون Momentum 4 Wireless فاش نکرده است و علاوه بر این، در حال حاضر نیز مشخص نیست که ادعای باتری ۶۰ ساعته با ANC (حذف نویز فعال) فعال باشد یا غیر فعال. در مقایسه، ایرپاد مکس پریمیوم اپل تنها با یک سوم استقامت هدفون سنهایزر، در جایگاه ۲۰ ساعت پخش صدا با فعال‌سازی ANC و صدای فضایی قرار دارد.

هدفون بی‌سیم Momentum 4 سنهایزر با عمر باتری ۶۰ ساعته معرفی شد - Xx34oEgwkfX84R7D34usmL 1200 80یکی دیگر از رقیب‌های قدرتمند در بخش هدفون‌های پریمیوم، WH-1000MX5 سونی است که دارای عمر باتری ۳۰ ساعت با ANC و ۴۰ ساعت عمر باتری با ANC غیرفعال است. یکی دیگر از ویژگی‌های هدفون Momentum 4 Wireless سنهایزر سیستم مبدل ۴۲ میلی متری است. بر اساس قیمت مدل فعلی، می‌توان انتظار داشت که آخرین مدل حدود ۴۰۰ دلار آمریکا یا حتی بیشتر از آن قیمت داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید