بخش دو نفره کالاف دیوتی Modern Warfare 2 به زودی رایگان می‌شود

modern warfare 2فرصت استفاده از یک بازی محبوب در قالب «آخر هفته رایگان» معمولاً نشان دهنده فکر تجاری خوب است و می‌تواند به کسانی که احتمالاً دلشان نمی‌آید بازی‌های مختلف را بخرند فرصتی برای امتحان کردن آن بدهد تا اگر آن را دوست دارند، در پایان آن  بازی را بخرند.

Modern Warfare 2 چه زمانی رایگان می‌شود؟

بنابراین، اگر کمی وسوسه شده اید که Modern Warfare 2 را تست کنید، اما هنوز موفق به انجام این کار نشده اید، ممکن است بخواهید کمی بیشتر صبر کنید تا خبرهایی را از طریق WCCFTech دنبال کنید؛ یک منبع افشاگر قابل اعتماد ادعا کرده است که Activision در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک آخر هفته رایگان است و ممکن است کمتر از یک ماه دیگر از راه برسد!

به گفته این منبع، حالت چندنفره یا همان مولتی پلیر Call of Duty Modern Warfare 2 که بین ۱۵ تا ۱۹ دسامبر (۲۴ آذر تا ۲۸ آذر) (عملاً یک آخر هفته طولانی را نشان می‌دهد) اجرا می‌شود، در این بازه زمانی برای همه رایگان خواهد بود. لازم نیست بازی را بخرید فقط آن را امتحان کنید و اگر خوشتان آمد می‌توانید بخریدش و به پیشرفت خودتان ادامه دهید.

البته باید توجه داشته باشیم که به نظر می رسد این فقط به بازی چند نفره محدود می شود و حالت تکنفره را شامل نمی‌شود زیرا اگر حالت تکنفره هم رایگان می‌شد گیمرها بدون نیاز به خرید بازی در عرض چند روز آن را تمام می‌کردند و دیگر کسی به خریدش فکر نمی‌کرد.

نکته مهمی که باید دقت کنید این است، اکنون که این مطلب را می خوانید، این فقط یک شایعه است که هنوز هیچ چیزی به طور رسمی از سوی Activision تایید نشده اما با توجه به این که به گفته این منبع زمان بندی برای آستانه کریسمس است خیلی دور از انتظار نیست که «آخر هفته رایگان» را در مادرن وارفیر ۲ ببینیم.

بنابراین، اگر به خرید Modern Warfare 2 فکر می‌کنید، بهتر است فقط چند هفته دیگر به آن فرصت دهید و ببینید آیا این فرصت را پیدا می‌کنید قبل از خرید آن را به صورت رایگان امتحان کنید یا خیر!

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید