Mobvoi از اولین Ticwatch با اسنپدراگون W5 پلاس رونمایی کرد

Ticwatchشرکت موبووی، ساعت هوشمند جدید خود را با پشتیبانی از تراشه  Snapdragon W۵+ Gen ۱ معرفی کرده است و همچنین در اوایل این هفته، از نسل جدید Ticwatch رونمایی کرد.

مشخصات Ticwatch جدید

اوپو از قبل گفته بود که واچ ۳ برای اولین بار از تراشه اسنپدراگون W۵ استفاده خواهد کرد. همچنین نسخه چیپست Snapdragon W۵+ Gen ۱ آن، از دو ساعت هوشمند قبلی بالاتر است.

Ticwatch

تیزر رسمی Mobvoi شایعاتی که در مورد ساعت هوشمند آینده موجود بود را تایید کرد. در واقع، این ساعت هوشمند جدید، همانطور که طراحی قاب و شکل قاب آن نشان می‌دهد، جانشین سری Ticwatch Pro خواهد بود.

تراشه Snapdragon W۵+ Gen ۱ جدید دارای بهبود زیادی از جمله عملکرد باتری است و همچنین این ساعت هوشمند جدید، پردازنده برنامه‌های کاربردی قدرتمند و پردازنده کمکی بسیار کمی دارد، به شکلی که این ساعت هوشمند را با عملکرد بسیار بالایی به کاربران عرضه می‌کند.

Ticwatch

مدل آینده Ticwatch به احتمال زیاد بر روی سیستم عامل Wear OS اجرا خواهد شد. با این حال، هنوز جزئیات زیادی برای این ساعت وجود ندارد و تاریخ عرضه و اطلاعات قیمت آن هم در حال حاضر مشخص نیست. انتظار داریم با نزدیک‌تر شدن به انتشار رسمی، فهرست کامل مشخصات و سایر جزئیات منتشر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید