صفحه تغییرات MIUI 14 قبل از انتشار لو رفت!

سیستم عامل MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 در راه استشیائومی قرار بود دیروز گوشی‌های شیائومی ۱۳ و شیائومی ۱۳ پرو را در کنار MIUI 14 معرفی کند، اما این شرکت تصمیم گرفت این رویداد را به تاخیر بیندازد. خوشبختانه، به نظر می‌رسد که اطلاعات MIUI 14 از طریق یک منبع غیر رسمی منتشر شده است.

این اطلاعات برای نسخه چینی MIUI 14 منتشر شده که تعداد زیادی از قابلیت‌های جدید این رابط کاربری را در این گزارش می‌بینیم. این تغییرات در اسکرین شاتی دیده می‌شود که در توییتی منتشر شده.

قابلیت‌های MIUI 14

برای شروع، ظاهراً شیائومی قول بهبود معماری سیستم، اشغال فضای ذخیره‌سازی کمتر، افزایش عملکرد اپلیکیشن و بهبود تجربه بازی را داده است.

MIUI 14 دارای معماری سیستم بهبود یافته با برنامه‌های از پیش نصب شده است که فضای کمتری را اشغال می‌کنند و همچنین کم مصرف‌تر هستند که منجر به عملکرد بهتر می شود. کاربران همچنین گزینه های شخصی سازی بیشتری را با فرمت ویجت کاملاً جدید، پوشه های صفحه اصلی و «سوپر آیکون‌ها» پیدا خواهند کرد. حریم خصوصی نیز بدون ذخیره اطلاعات کاربر در ابر و و در عوض همه اطلاعات به صورت داخل دستگاه انجام می شود.

دستیار صوتی Mi AI قابلیت های بیشتری مانند اسکن اسناد، ترجمه‌ها، دستیار تماس با قابلیت فیلتر تماس هرزنامه را به دست می‌آورد. شیائومی همچنین جفت‌سازی و پایداری اتصال را با سایر دستگاه‌های شیائومی مانند هدفون، تبلت و تلویزیون دوباره طراحی کرده است.

عملکرد جستجوی بهبود یافته در تنظیمات با سابقه جستجو و نتایج مرتب شده بر اساس دسته ها به وجود آمده است. MIUI 14 زمانی که اتصال وای فای ضعیف باشد از اینترنت دیتا کمک می‌گیرد و در این نسخه از کارتخوان های بی سیم بیشتری پشتیبانی می‌شود و سرعت اتصال هم بیشتر شده.

miui 14

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید