انتشار MIUI13 مبتنی بر اندروید 13 برای سری شیائومی12

سری شیائومی12 و دریافت بتای دوم MIUI 13

اندروید ۱۳ در حال حاضر نسخه نهایی آن برای گوشی‌های پیکسل منتشر شد و حال شرکت‌های دیگر تصمیم به آماده‌سازی آن برای محصولات خود گرفتند. به‌تازگی شرکت Xiaomi برای سری شیائومی12 بتای دوم MIUI 13 مبتنی بر این سیستم‌عامل را منتشر کرد.

این خبر را حساب MIUI در توییتر اعلام کرده و دارندگان گوشی‌های مورد اشاره می‌توانند با ثبت‌نام در نسخه بتا آپدیت را دریافت کنند. البته شایان ذکر است که نسخه بتا همیشه دارای اشکالاتی بوده تا شرکت از مشکلات با خبر شده و برای نسخه نهایی آنها را برطرف سازد.

سری شیائومی12 و دریافت بتای دوم MIUI 13

سری شیائومی12 و کسب آپدیت بتا جدید

گفته شده ۲۰۰ کاربر اول ثبت‌نام کننده شانس این را دارند که سیستم‌عامل جدید را با بتا تجربه کنند. تمامی متقاضیان برای اطلاع از جزئیات آپدیت OTA باید کانال ویژه تلگرام را دنبال کنند. همچنین، آنها باید در رام پایدار MIUI Global باشند و با یک حساب Mi مناسب، عضو انجمن Mi شوند. شیائومی همچنین به کاربران یادآوری کرد که از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.

سری شیائومی12 و دریافت بتای دوم MIUI 13

به‌روزرسانی برای سری شیائومی12 در مدل ساده نسخه 13.0.4.0 TLCMIXM بوده و برای مدل پرو نسخه MIUI 13.0.4.0 TLBMIXM است. حجم بروزرسان به ۴.۲۳ گیگابایت می‌رسد و وصله امنیتی مربوطه را نیز به همراه دارد. شایان ذکر بوده که Mi Community اکنون در هند موجود نبوده، بازاری که بیشترین فروش شرکت چینی به آن اختصاص دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید