لوگوی و ویژگی‌ های MIUI 13 به بیرون درز کرد!

لوگوی و ویژگی‌ های MIUI 13 به بیرون درز کرد! - gsmarena 001

شیائومی 12 در اواخر این ماه، به احتمال زیاد در ۲۸ دسامبر (۷ دی) رونمایی خواهد شد و ویژگی‌ های MIUI 13 جدید را نیز به همراه خود خواهد آورد. لوگوی نسخه جدید سیستم عامل از طریق اپلیکیشن Feedback شیائومی فاش شده و روند طراحی هندسی نسخه 12 را ادامه می‌دهد.

این اخبار MIUI 13 توسط تیم رابط کاربری شیائومی کشف شد، آنها حتی بیشتر درباره بروزرسانی آینده تحقیق کردند. آنها ویدیوهایی که برخی از ویژگی‌ های MIUI 13 را نشان می‌دهد، ساختند، همچنین برنامه‌های شیائومی قرار است بروزرسانی شوند، نیز فاش شده‌اند.

ویژگی‌ های MIUI 13

اولین ویدیو در مورد صفحه اصلی ویژگی‌ های MIUI 13 است. ویژگی جدید Infinity Scroll صفحات صفحه اصلی را حلقه می‌کند، یعنی زمانی که به آخرین مورد رسیدید، سوایپ بعدی شما را به شماره ۱ برمی‌گرداند. همچنین، ویجت‌های کوچک اکنون در دسترس هستند. آنها در MIUI 12.5 بتا معرفی شدند، اما هنوز در نسخه پایدار فعال نشده‌اند. در اینجا ظاهر آنها به شرح زیر است:

 

 

در نهایت، چیزی که موجودیت خود را به عنوان جعبه ابزار ویدئو آغاز کرد و بعدا به جعبه ابزار هوشمند تغییر نام داد، اکنون Sidebar نامیده می شود. در ویژگی‌ های MIUI 13 در دسترس است. شیائومی امسال تغییر نام تجاری انجام داده است، لوگوی خود را به روز کرده و Mi را از نام گوشی های پریمیوم خود حذف کرده است. MIUI 13 ظاهر جدید این شرکت را تکمیل خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید