مایکروسافت بروزرسانی Office visual را آغاز می‌کند

 Office visualمایکروسافت به‌روزرسانی Office visual را که در ماه ژوئیه در اختیار کاربران عادی آفیس خود قرار داده بود، ارائه می‌کند. هر دو کاربران نسخه ۳۶۵ و نسخه دارای مجوز در ویندوز اکنون این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

این بروزرسانی Office visual با سبک بصری ویندوز 11 با گوشه‌های پنجره گرد و گزینه‌ای برای استفاده از یک تم تیره (یا همگام سازی تم با ویندوز خود) مطابقت دارد.

Microsoft begins rolling out Office visual update

نوار ابزار دسترسی سریع (که در بالای صفحه قرار دارد) در Office visual به طور پیش فرض مخفی شده است، اما می‌توانید با کلیک راست روی نوار و علامت زدن گزینه Show Quick Access Toolbar، آن را بازگردانید.

اگر نماد «مگافون» در سمت راست بالای پنجره آفیس شما وجود داشته باشد، می‌توانید بگویید که بروزرسانی بصری را دریافت کرده‌اید. در آن، یک ویژگی Coming Soon وجود دارد که به‌روزرسانی بصری را فعال می‌کند.

مایکروسافت بروزرسانی Office visual را آغاز می‌کند - csDemo

Office visual موجود است و می‌توانید آن را در Word، Excel، PowerPoint، OneNote فعال کنید. تغییر دادن طراحی جدید در این چهار برنامه، ظاهر Access، Project، Publisher، Visio و Outlook را نیز تغییر می‌دهد، اگرچه نمی‌توانید آن را در این برنامه‌ها حذف کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید