مایکروسافت با همکاری Twitch، پخش مستقیم Xbox را آسان کرد!

مایکروسافت با همکاری twitch، پخش مستقیم Xbox را آسان کرد! مایکروسافت اعلام کرده است که با Twitch همکاری کرده است تا پخش مستقیم از Xbox Series X|S و Xbox One را برای بازیکنان بسیار آسان‌تر کند.

در یک پست وبلاگ جدید ایکس باکس، مهندس نرم افزار خدمات پلتفرم ایکس باکس، برنا دافیت، به اشتراک گذاشت که به دنبال بازخورد بازیکنان، مایکروسافت قابلیت پخش زنده کنسول خود را دوباره مهندسی کرده است تا ناوبری را ساده‌تر کند.

نحوهٔ فعالسازی با استفاده از حساب Twitch

با به‌روزرسانی، از کنسول Xbox Series X|S یا Xbox One، بازیکنان می‌توانند به زبانه «Capture and Share» در راهنما رفته و «Live streaming» را انتخاب کنند. برای پخش جریانی، بازیکنان باید حساب‌های Twitch خود را با اسکن کد QR با دستگاه تلفن همراه iOS یا Android یا با پیمایش به URL مرتبط کنند. از آنجا، یک “Go live now” ظاهر می‌شود که به بازیکنان امکان می‌دهد فوراً پخش زنده و پخش بازی‌های خود را شروع کنند.

مایکروسافت با همکاری Twitch، پخش مستقیم Xbox را آسان کرد! - xbox twitch.large .jpgبا استفاده از این ویژگی جدید، پخش‌کننده‌ها همچنین می‌توانند صدا و وضوح پخش خود را از گزینه‌های انتخابی از جمله 720 پیکسل تنظیم کنند و همچنین سطح میکروفن، بازی و چت مهمانی را تغییر دهند. علاوه بر این‌ها، گزینه‌ای برای تنظیم عنوان جریان از پنل گزینه‌ها وجود دارد و برای حرفه ای‌تر جلوه دادن کارها، هنگامی که بازیکنان در بازی نیستند، یک صفحه مکث نمایش داده می‌شود.

همچنین، بازیکنانی که همدیگر را در Xbox دنبال می‌کنند، می‌توانند انتخاب کنند که هنگام پخش زنده در Twitch، اعلان‌ها را دریافت کنند. برای فعال کردن این کار، آن‌ها فقط باید به اعلان‌های Xbox واقع در منوی “Preferences” رفته و تنظیمات پخش زنده را فعال کنند.

در جای دیگر، نسخه‌های PS5 و Xbox Series X|S Cyberpunk 2077 سرانجام در کنار نسخه پچ ۱.۵ عرضه شدند و شامل ویژگی‌های ردیابی پرتو، 4K با مقیاس پویا و زمان بارگذاری سریع‌تر می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید