ممکن است مایکروسافت به روزرسانی‌های ویندوز 11 را به رایانه‌های با CPU قدیمی ارائه ندهد

به روزرسانی‌های ویندوز 11ممکن است مایکروسافت به شما اجازه دهد ویندوز 11 را بر روی رایانه‌های شخصی با پردازنده‌های قدیمی نصب کنید، اما این بدان معنا نیست که با شما تجربه کاملی را که در دستگاه‌های جدیدتر پیدا می‌کنید، خواهید داشت. این شرکت به The Verge گفت که رایانه‌های شخصی با پردازنده‌های پشتیبانی نشده مجاز نیستند که به روزرسانی‌های ویندوز 11 را دریافت کنند و حتی ممکن است ارتقاء درایور یا امنیت را نیز دریافت نکنند. به عبارت دیگر، ممکن است مجبور شوید سخت افزارهای جدیدتری را دریافت کنید تا سیستم خود را ایمن نگه دارید.
Windows 11 Insider Preview with widgets
وقتی از The Verge درخواست جزئیات بیشتر شد از توضیح بیشتر خودداری کرد. پیش از این گفته بود که به افراد اجازه داده می‌شود ISO های ویندوز 11 را روی CPU های قدیمی‌تر نصب کنند تا به مشاغل کمک کند پلتفرم جدید را آزمایش کنند.

داستان به روزرسانی‌های ویندوز 11  چیست؟

Das ist Windows 11 - pctipp.ch
این یک حرکت کاملا غیر منتظره نخواهد بود. مایکروسافت در صورت ارائه به روزرسانی‌های ویندوز 11 سخت افزارهای پشتیبانی نشده ممکن است دچار مشکل قانونی شود. این شرکت ممکن است مایل نباشد که کامپیوتر شما را با یک پچ خراب کند یا شما را به این باور برساند که پشتیبانی فنی تضمینی دارید. این رویکرد به علاقه‌مندان به دادگاه اجازه می‌دهد (که می‌توانند به جای اتکا به وصله‌ها، ISO را نصب کنند) بدون افزایش سازگاری و ایجاد سایر سردردها به سراغ سیستم جدید بروند.
با این حال، شما هنوز در مورد به روزرسانی‌های ویندوز 11 از نظر حقوقی پایین‌تر خواهید بود و بدیهی است که پیام اصلی مایکروسافت دست نخورده باقی مانده است. این شرکت می‌خواهد از رایانه‌ای نسبتا جدید با ویندوز 11 استفاده کنید، حتی اگر این بدان معنا باشپ که باید منتظر بمانید تا بتوانید ارتقاء رایانه خود را توجیه کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید