پتنت مایکروسافت از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر خبر داد!

پتنت مایکروسافت از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر خبر داد! یک پتنت جدید از مایکروسافت، به تازگی یک نگاه اولیه به “دستگاه چند پنلی” این شرکت که دارای طراحی سه‌ تایی است را نشان داده است. پتنت مایکروسافت هفته گذشته توسط اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) اعطا شد.

مشخصات پتنت مایکروسافت

پتنت مایکروسافت، طرحی از یک دستگاه با دو لولا را نشان می‌دهد که باز می‌شود و یک صفحه‌نمایش عظیم متشکل از سه بخش مجزا را نشان می‌دهد. هنگامی که دستگاه بسته می‌شود، می‌تواند به عنوان یک گوشی هوشمند سنتی عمل کند و به نظر می‌رسد که در قالب Surface Duo با نمایه‌ای گسترده قرار دارد.

پتنت مایکروسافت از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر خبر داد! - gsmarena 001 ۳ 3

مشخصات بیشتری از پتنت مایکروسافت و همچنین جزئیاتی در مورد مکانیسم لولا و نحوه عملکرد آن وجود ندارد. همچنین شایعه شده است که سازندگان دیگری مانند سامسونگ در حال کار بر روی دستگاه سه‌ تایی خود هستند، در حالی که TCL حتی یک دستگاه مفهومی کارآمد را به نمایش گذاشت که ما در ماه مارس (اسفند-فروردین) سال گذشته در MWC بارسلون شاهد آن بودیم. باید دید که مایکروسافت چه زمانی قصد دارد اطلاعات بیشتری در مورد پروژه سه‌گانه خود ارائه دهد. پتنت مایکروسافت از یک گوشی تاشو با سه نمایشگر خبر داد! - gsmarena 012 ۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید