مایکروسافت قیمت Windows 365 را برای کسب و کارها مشخص کرد

مایکروسافت قیمت Windows 365 را برای کسب و کارها مشخص کرد - Windows 365 1ماه گذشته، مایکروسافت از برنامه‌های خود برای راه اندازی ویندوز 265، سرویس مبتنی بر اشتراک کاربران برای اتصال به رایانه ابری همیشه روشن از هر کجا که اتصال به اینترنت وجود دارد، رونمایی کرد. این برنامه برای مشتریان تجاری و غیر تجاری بسیار مفید به نظر می‌رسید. مایکروسافت قیمت رسمی این محصول را منتشر کرده است تا این مشتریان بتوانند استفاده از Windows 365 را سریعا شروع کنند.

Windows 365 در نسخه‌های Business و Enterprise عرضه می‌شود. طرح کسب و کار در این ویندوز برای 300 کاربر محدود می‌شود. یک مزیت ترکیبی ویندوز در این نسخه وجود دارد. این موضوع به این معنی است که مجوزهای ابری موجود تخفیف کمی برای Windows 365 اعمال می‌کنند. این بدان معنا است که مشاغل اگر مجوز ابری نداشته باشند، باید کمی بیشتر هزینه کنند.

مایکروسافت قیمت Windows 365 را برای کسب و کارها مشخص کرد - Windows 365 2۲۰ دلار درماه (۲۴ دلار بدون مزایای ترکیبی) یک دستگاه مجازی تک هسته‌ای با ۲ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه گنجانده شده است.
۱۵۸ دلار در ماه (۱۶۲ دلار بدون مزیت ترکیبی)به شما هشت هسته مجازی با ۳۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی می‌دهد.
در همین حال، نسخه Enterprise همان قیمت تخفیف داده شده در بالا را دارد، زیرا  قیمت سود غیر ترکیبی در آن وجود ندارد.

 Windows 365

سازمان‌ها می‌توانند اندازه ذخیره سازی Cloud PC را از طریق یک پنل مدیریت انتخاب کنند. کاربران قادر خواهند بود بلافاصله رایانه ابری را راه اندازی کرده و از طریق هر مرورگر وب به آن دسترسی پیدا کنند.  Windows 365 از طریق هر دستگاهی از جمله Windows ، macOS ، Android ، iOS ، iPadOS و Linux قابل دسترسی است.

ویندوز 365 از همه برنامه‌ها، از جمله برنامه‌های با کارایی بالا مانند ویرایش ویدئو پشتیبانی می‌کند. کاربران ملزم به داشتن موارد زیر خواهند بود:

با Endpoints به صورت: Windows Pro: Windows 10 E3 + EMS E3 یا Microsoft 365 F3/E3/E5/BP
بدون Endpoints به صورت: Windows Pro: Windows VDA E3 + EMS E3 یا Microsoft 365 F3/E3/F5/BP

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید