مایکروسافت و سگا در حال بررسی اتحاد استراتژیک برای توسعه بازی‌های نسل بعدی هستند

مایکروسافت و سگامایکروسافت و سگا روز یکشنبه یک اتحاد استراتژیک را اعلام کردند. سگا در یک بیانیه مطبوعاتی تأیید کرد که این همکاری به هر دو شرکت اجازه می‌دهد تا با استفاده از زیرساخت اَبری Microsoft Azure، توسعه بازی را شروع کنند. این همکاری همچنین به توسعه پروژه «Super Game» که قبلاً اعلام شده بود، کمک خواهد کرد که در حال حاضر سال‌ها تا راه‌اندازی آن فاصله دارد.

معاون شرکت مایکروسافت (سارا باند) گفت: «SEGA نقش نمادینی را در صنعت بازی ایفا کرده است و در طول سال‌ها شریک فوق‌العاده‌ای بوده است. ما مشتاقانه منتظر همکاری مایکروسافت و سگا هستیم زیرا آنها راه‌های جدیدی را برای ایجاد بازی‌ای با تجربهٔ منحصر به‌فرد با استفاده از فناوری‌های ابری مایکروسافت کشف می‌کنند.»

مایکروسافتطبق بیانیه مطبوعاتی، Super Game سگا بر روی چند ستون کلیدی مانند Global ،Online ،Community و IP Utilization متمرکز شده است. در حالی که این مشارکت مایکروسافت و سگا در مراحل اولیه است، سگا قصد دارد از این مشارکت برای بررسی همکاری‌هایی در آینده، از جمله زیرساخت شبکه استفاده کند.

با در نظر گرفتن همکاری استراتژیک مایکروسافت و سگا، ما به دنبال پیشرفت بیشتر توسعه بازی خود هستیم تا طرفداران بازی‌های ما در سراسر جهان لذت ببرند. در این راستا، هدف ما ایجاد اتحادی است که هم از قابلیت‌های بازی‌سازی قدرتمند SEGA و هم از فناوری پیشرفته و محیط توسعه مایکروسافت استفاده کند.

مایکروسافت

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید