دستبند Mi band 6 شیائومی با قاب و سگک طلایی در چین عرضه شد

دستبند Mi band 6 شیائومی با قاب و سگک طلایی در چین عرضه شدوقتی به محصولات هوشمند لوکس فکر می‌کنیم، احتمالاً شیائومی آخرین شرکتی است که به ذهن ما خطور می‌کند زیرا عمدتاً از طراحی مینیمالیستی استفاده می‌کند و محصولاتی را عرضه می‌کند که نقش عملکردی دارند اما به نظر می‌رسد این شرکت چینی ترجیح داده طرفداران خود را با شیائومی Mi Band 6 با قاب و سگک طلایی شگفت‌زده کند اما این دستبند با روکش طلا ارزان فروخته نمی‌شود، بلکه با قیمت ۲۵۲۹ یوان (۳۷۵ دلار) عرضه می‌شود.

شیائومی با همکاری شرکت معدنی China Gold و آکادمی هنر چین، مجموعه وسیعی از قاب‌ها و سگک‌های طلایی از جنس الماس را برای تعدادی از دستبندهای هوشمند خود عرضه کرده است. این قاب‌ها و سگک‌ها را می‌توان در می‌ بند ۴، ۵، ۶ و حتی می بند ۷ شیائومی استفاده کرد.

کل این مجموعه جدید روکش‌شده با طلا با قیمت‌های مختلفی که از ۱۱ دلار شروع می‌شود در دسترس هستند. گران‌ترین آن‌ها در میان همه، مجموعه قاب و سگک نصب‌شده بر روی شیائومی Mi Band 6 است. در حال حاضر با قیمت تخفیفی ۳۷۵ دلار در دسترس است، قیمت اصلی حدود ۴۴۰ دلار است. با توجه به اینکه Mi Band 6 معمولی شیائومی با قیمتی کمتر از ۴۰ دلار عرضه می‌شود، این مقدار بسیار زیاد است.

دستبند Mi band 6 شیائومی با قاب و سگک طلایی در چین عرضه شد - Xiaomi Mi Band 6 with gold frames and buckles 696x647 1بند هوشمند طلایی در مجموعه‌های مختلفی از جمله “ست mighty flying pig gold shell هشت وجهی” ارائه می‌شود. جهت اطلاع، خوک نماد شانس و اقبال در چین است و همچنین یک سگک طلایی flying tiger diamond  و یک سگک طلایی flying pig dream foot نیز وجود دارد.

شیائومی این قاب‌ها و سگک‌های طلایی را از طریق وب‌سایت YouPin به فروش می‌رساند. اگر خارج از چین زندگی می‌کنید و علاقه‌مند به خرید این محصولات هستید، از دانستن اینکه شیائومی فروش را به بازار چین محدود کرده است، ناامید خواهید شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید