هدست Oculus Quest Pro متا پاییز از راه می‌رسد

هدست Oculus Quest Pro متا پاییز از راه می‌رسد

متا، غول فناوری واقعیت‌مجازی مستقر در کالیفرنیا، اخیراً فاش کرد که هدست Oculus Quest Pro در ماه اکتبر طی کنفرانس مطبوعاتی سالانه Meta Connect معرفی خواهد شد. این خبر توسط مدیرعامل فعلی متا، مارک زاکربرگ، در مصاحبه‌ای ویژه طی پادکست جو روگان فاش شد. مارک بیان می‌کند که برای دستگاه واقعیت‌مجازی بعدی که در ماه اکتبر عرضه می‌شود، چند ویژگی بزرگ وجود دارد که در هدست گنجانده خواهد شد.

هدست Oculus Quest Pro با ویژگی‌های منحصربه‌فرد

در پادکست، مارک زاکربرگ نام هدست VR آینده متا را فاش نکرد، اما گزارش‌ها و شایعات حاکی از آن است که دستگاه فوق‌الذکر در حال‌حاضر پروژه کامبریا نام داشته و نام رسمی آن هدست Oculus Quest Pro خواهد بود. مارک زاکربرگ با شنوندگان به اشتراک می‌گذارد که دستگاه بعدی متا هدست واقعیت‌مجازی هوشمندانه‌ای است.

هدست Oculus Quest Pro متا پاییز از راه می‌رسد

او نمونه‌‌ای از کارهایی که هدست Meta Quest Pro می‌تواند کاربران را قادر به انجام آن‌ها کند، به اشتراک می‌گذارد، مانند برقراری تماس چشمی انعطاف‌پذیر و مستقیم در واقعیت‌مجازی طی مکالمات، ایجاد حالات چهره آواتار برای تقلید از حالات چهره واقعی شما و تکان‌دهنده‌ترین آنها. زاکربرگ توضیح می‌دهد که اگر لبخند می‌زنید یا اخم می‌کنید، یا هر حالتی که دارید، هدست آینده می‌تواند آن را در زمان واقعی به آواتار شما منتقل کند.

 

درباره سایر مشخصات اطلاعاتی ارائه نشده و انتظار داریم با قیمت اولیه ۷۹۹ دلاری به فروش برسد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید