خبرسازی‌های زاکربرگ پایان ندارد؛ کنفرانس جدید متا به صورت VR خواهد بود!

متا، کمپانی تحت مدیریت مارک زاکربرگ اعلام کرد که در روز دوشنبه هفته آینده یک کنفرانس مجازی به شکل VR برگزار می‌کند. کنفرانس جدید متا به صورت کامل بر روی هدست‌های واقعیت مجازی این شرکت، یعنی هدست‌های Quest تمرکز دارد. این خبر بر روی وبلاگ رسمی شرکت متا نیز درج شده است و به همین دلیل می‌توان نسبت به آن اطمینان کاملی داشت.

اطلاعات جدید در مورد کنفرانس جدید متا

به گفته وبلاگ مذکور، این کنفرانس حدوداً چهل دقیقه طول خواهد کشید. در این کنفرانس قرار است شاهد موارد مختلفی از جمله نگاهی به بازی‌های جدید مربوط به هدست‌های متا، معرفی بروزرسانی‌های جدید و… باشیم. این نمایش را می‌توان سومین و بزرگ‌ترین مورد از کنفرانس‌های مربوط به هدست‌های Quest دانست. اولین رویداد مربوط به این دستگاه‌ها در اوریل سال ۲۰۲۲ برگزار شده بود و در آن شاهد معرفی بازی‌های خاصی همچون امونگ آس و رزیدنت ایویل نسخه vr بودیم. طرفداران هدست‌های متا بر این باور هستند که کنفرانس جدید این شرکت سرشار از بازی‌های جدید خواهد بود، اما تعطیل شدن بخش Echo VR در این شرکت نشان‌دهنده خبرهای خوبی در این زمینه نیست.

این کنفرانس در ساعت 12:45 به وقت ایالات متحده شروع خواهد شد و می‌توان آن را به صورت مستقیم از یوتیوب تماشا کرد. علاوه بر یوتیوب، امکان تماشای رویداد مدنظر در توییچ، فیسبوک و همچنین HORIZON WORLDS نیز وجود دارد. برای دیدن مراسم می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

کنفرانس جدید متا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید