ویندوز 12 احتمالاً در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شود!

ویندوز 12طبق گزارش جدیدی که توسط Windows Central منتشر شده، مایکروسافت می‌خواهد یک چرخه انتشار سیستم عامل سه ساله را اتخاذ کند. از این رو، رونمایی از نسخه بعدی ویندوز برای سال ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است و مشخص نیست که این نسخه، آیا به‌روزرسانی ویندوز ۱۱ خواهد بود یا ویندوز 12 جدید؟! البته خب طبق شایعات احتمال می‌دهیم که راه‌اندازی ویندوز 12 در راه است!

ویندوز 12

همچنین، مایکروسافت انتشار ویژگی‌های جدیدی را برای کاربران ویندوز موجود در بازار افزایش خواهد داد. با شروع ارائه ویندوز ۱۱ ۲۲H۲ (با نام رمز Sun Valley ۲)، مایکروسافت چیزی با نام “Moments” را معرفی کرد که به مهندسان اجازه می‌دهد بدون نیاز به به‌روزرسانی عمده، ویژگی‌های کاربردی زیادی را برای کاربران فعلی به کار ببرند. در واقع سیستم “Moments” به مایکروسافت اجازه می‌دهد که دکمه آب و هوا را در نوار وظیفه در ویندوز  ۱۱ آزاد کند.

طبق گزارش‌های اخیر، مایکروسافت برای سال ۲۰۲۳ در حال کار بر روی نسخه‌ای با کد Sun Valley ۳  بوده که یکباره از فعالیت بر این نسخه جلوگیری شده است و هم اکنون انتظار می‌رود که از آن، در نسخه ۲۰۲۴ مجدداً استفاده شود. همچنین طبق شایعات اخیر، احتمال دارد که مایکروسافت با این نسخه از ویندوز 12 در سال ۲۰۲۴ رونمایی کند.

ویندوز 12این روش جدید با به‌روزرسانی ویندوز، برای کاربران فعلی امکان این را فراهم می‌کند که بدون منتظر ماندن برای نسخه اصلی سیستم عامل بعدی، به ویژگی‌های جدید ویندوز دسترسی داشته باشند. همچنین این روش زمان بیشتری برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا قبل از انتشار آن، مشکلات و باگ‌های آن را برطرف کنند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید